WYJĄTKOWY KONGRES JUŻ 5 MARCA W GDYNI!

fot. II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet

fot. II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet

Agencja I.D. MEDIA– wydawca magazynu Imperium Kobiet zaprasza na II MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET, który odbędzie się 5 marca 2016 r. w prestiżowym Hotelu Nadmorskim w Gdyni.

Kongres skierowany jest do kobiet powyżej 30 roku życia, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobywać nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty.

– Chcemy zgromadzić wokół Kongresu Panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, dowiedzieć się jak budować skuteczny PR firmy, a także jak uwolnić swój potencjał i odnieść w życiu sukces.- wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet: OLA MIKOŁAJCZYK, KRYSTYNA MAZURÓWNA, MAŁGORZATA OHME, ANNA KERTH.

– Dostrzegając ogromny potencjał Pomorza, pragniemy skupić w jednym miejscu wspaniałe kobiety, które chcą rozwinąć swoje skrzydła, wejść w interakcję z liderkami biznesu, wymienić się swoimi doświadczeniami i zainspirować inne osoby do zmian. Chcemy pokazać, że porażki zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym są znaczącymi punktami zwrotnymi, dzięki którym odkrywamy nowe wartości, którym warto się poświęcić. – dodaje Ilona Adamska.

Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania stałych klientek.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia są na stronie: www.ekobilet.pl. W cenie biletu organizatorzy zapewniają smakowity obiad serwowany przez szefa kuchni Hotelu Nadmorski.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *