Wyjątkowe kampery wyruszą na Półwysep Helski. Sprawdź, gdzie je znajdziesz i jakie atrakcje będą czekać na miejscu

trzy kobiety

Joga, instaspot, strefa chill i pyszna lemoniada – to wszystko będzie czekać na przełomie lipca i sierpnia na wybrzeżu Bałtyku w wyjątkowych… kamperach. 29 lipca rozpocznie się ośmiodniowy Road Show po Półwyspie Helskim pod hasłem „Przyjaciółki z natury”. Specjalnie stworzone mobilne vany odwiedzą trzy dobrze znane wakacyjne lokalizacje, aby umilić czas odpoczywającym. Nadmorska trasa jest jednocześnie częścią społecznej akcji edukacyjnej, której celem jest uświadomienie Polkom, jak ważne jest dbanie o siebie i o swoje zdrowie w naturalny sposób.

„Przyjaciółki z natury” to wakacyjna akcja edukacyjna, której sponsorem jest Herbapol Poznań, producent leku Urosept, a Road Show będzie stanowić jej zwieńczenie. W jej ramach powstaną obrandowane kampery, które będą przemieszczały się po Półwyspie Helskim w dniach 29 lipca – 5 sierpnia, zatrzymując się w popularnych miejscówkach. Stworzone zostaną także specjalne strefy, w których odbywać się będą liczne atrakcje.

Strefa jogi i chilloutu

O zbawiennym wpływie na ciało i umysł ćwiczeń takich jak joga nie trzeba chyba już nikomu opowiadać. W ramach kampanii, przez wszystkie dni trasy, odwiedzający nadmorskie kurorty będą mogli skorzystać z bezpłatnych zaję

jogi na plaży, które będą dwa razy dziennie. Zajęcia poprowadzi Marta Gula, wykwalifikowana instruktorka jogi. Będą się one odbywać w godzinach porannych.

Przy kamperach powstanie także strefa chilloutu, gdzie na odwiedzających będą czekać leżaki oraz poduchy, na których będzie można się poopalać czy beztrosko spędzić wakacyjny czas nad morzem, tuż obok natury. Dopełnieniem korzystania z wypoczynku oraz dla ochłody będzie stoisko z lemoniadą z naturalnych składników. Dla fanów social mediów również nie zabraknie ciekawych rozwiązań. Powstanie ścianka, na tle której będzie można wykonać zdjęcia.

Gdzie można znaleźć kampery „Przyjaciółki z natury”?

Trasa „Przyjaciółki z natury” potrwa od 29 lipca i skończy się 5 sierpnia. Kampery wraz ze wszystkimi zaplanowanymi atrakcjami będą dostępne w następujących terminach i lokalizacjach:

  • 29-31 lipca – parking przy Campingu Chałupy 6, Chałupy;
  • 1 sierpnia – boisko piłkarskie, Chałupy;
  • 2 sierpnia – parking przy Campingu Chałupy 6, Chałupy;
  • 3 sierpnia – plac przy molo, Jastarnia;
  • 4 sierpnia – parking przy Campingu Chałupy 6, Chałupy;
  • 5 sierpnia – Port, Kuźnica.

Źródło informacji: Herbapol Poznań

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *