Wybieramy naturalne szampony!

Naturalne szampony stale zyskują na popularności. Konsumenci mają coraz wyższą świadomość na temat ich zalet i rozumieją, że sztuczne, chemiczne kosmetyki uszkadzają włosy. Ponadto naturalny szampon jest przyjaźniejszy dla środowiska. Na uwagę zasługują zwłaszcza szampony w kostce, które służą do codziennej pielęgnacji włosów i znakomicie sprawdzają się podczas wjazdów. Ich forma jest wygodna do przewożenia w podróżnej walizce, bagażu podręcznym w samolocie, a także w czasie biwaków. Jakie inne zalety mają naturalne szampony do włosów i skóry głowy?

1. Szampony Shaushka w kostce

2. Jak działa szampon w kostce?

3. Szampon do włosów przetłuszczających się, suchych i normalnych

Wygodny szampon w kostce służy do codziennego mycia. Włosy po zastosowaniu kosmetyku w tej nietypowej formie są miękkie, przyjemne w dotyku i idealnie oczyszczone. Szampon w kostce dodatkowo pielęgnuje skórę głowy. Kostka jest zapakowana do poddanego recyklingowi papieru celulozowego, dzięki czemu jest to kosmetyk w pełni przyjazny dla środowiska. Jego formuła nie zanieczyszcza ekosystemów, gdyż jest biodegradowalna. Co jeszcze warto wiedzieć o szamponach naturalnych w kostce?

Szampony Shaushka w kostce

Szampon w kostce Shaushka to produkt wegański przeznaczony do każdego typu skóry głowy i włosów. W zależności od zastosowanych składników, formuła szamponu przywraca optymalne nawilżenie lub ogranicza nadmierne wydzielanie sebum. Dzięki temu szampony Shaushka są odpowiednie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Można sięgać po nie na co dzień, by ograniczyć ilość odpadów i lepiej zadbać o kondycję włosów i skóry. Dodatkowo produkt powstaje na bazie wegańskich składników, co sprawia, że jest pozbawiony obciążających odzwierzęcych dodatków. 

Jak działa szampon w kostce?

Szampon w kostce działa tak samo jak zwykły szampon w tradycyjnej formie. Wystarczy zmoczyć włosy, a następnie użyć kosmetyku. Szampon działa podobnie jak mydło w kostce – pieni się i usuwa zanieczyszczania, sebum oraz resztki kosmetyków. W razie potrzeby włosy należy umyć dwukrotnie. Najlepszy szampon w kostce Shaushka przeciwdziała wypadaniu włosów i odświeża włosy przetłuszczające się znacznie skuteczniej niż jego odpowiednik w płynie. W przypadku włosów suchych wegańska kostka zatrzymuje wodę w pasmach, przeciwdziałając ich puszeniu się i rozdwajaniu końcówek. 

Naturalne właściwości pielęgnacyjne szamponów w kostce umożliwiają uzyskanie pięknych refleksów na każdym kolorze włosów. Na blond włosach pojawiają się złote pasma, dodające blasku cerze i sprawiające, że twarz wygląda młodziej. Kolor brązowy lub rudy staje się z kolei głębszy, a siwizna – mniej widoczna. Odpowiednie dodatki do każdej kostki nadają szamponowi właściwości sprzyjające poprawie wyglądu i kondycji pasm bez względu na to, jakie są ich szczególne potrzeby.

Szampon do włosów przetłuszczających się, suchych i normalnych

Szampony Shaushka w kostce to propozycja dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Naturalny skład kosmetyków w tej formie jest pozbawiony szkodliwych związków takich jak SLS lub sztuczne barwniki. Dzięki temu włosy są pielęgnowane w sposób w pełni bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry. W szamponie w kostce nie ma żadnych substancji o działaniu rakotwórczym i zwiększającym ryzyko alergii.

Szampony w kostce są tworzone ręcznie, dlatego ich kształt jest nieregularny. Nie stanowi to żadnej wady produktu i nie ma wpływu na jego działanie na włosy przetłuszczające się, suche lub normalne. Kostka dodatkowo jest wydajna i starcza na dłużej niż szampon w płynie.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *