Wieczorowa „Szkoła żon i nie-żon” już w Gdańsku

 

21 października 2016

Szkoła żon i ( nie – żon)” to pomysł przeniesienia szkoły opisywanej w powieści „Szkoła Żon” Magdaleny Witkiewicz w realne życie. Bohaterki powieści jadą do luksusowego hotelu z daleka od szumu cywilizacji, by w przyjaznym gronie, pod okiem wyjątkowych nauczycieli poznawać swoje prawdziwe ja.

Szkoła żon i nie-żon” powstała z inicjatywy autorki powieści „Szkoła żon” Magdaleny Witkiewicz oraz społeczności nudoodporne.pl i została objęta patronatem Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu. Ma na celu motywowanie kobiet do pozytywnych zmian w myśleniu o sobie, o partnerstwie i własnej sprawczości. To inicjatywa, która pomoże wielu kobietom inaczej spojrzeć na swoje możliwości, pokaże jak wiele zależy od ich myślenia, nauczy jak być szczęśliwą i pozwoli rozwinąć skrzydła.

I edycję stacjonarnej „Szkoły Żon i nie- żon” poprzedza cykl spotkań w wieczorowej „Szkole żon i nie – żon” i na jedno z nich serdecznie zapraszamy do Gdańska 21 października 2016 do hotelu Mercure.

Zajęcia w wieczorowej  „Szkole żon i (… nie -żon)” poprowadzą: Magdalena Witkiewicz  – opowie o tym, jak być ekspertem od happy endów, Ewa Makowska  – poprowadzi zajęcia z przysposobienia obronnego, i nauczy Was jak się bronić przed złym nastrojem i negatywnymi myślami , Joanna Keszka – podpowie jak zatroszczyć się o swoje praso do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie,  jak i w życiu, Kasia Dziewulska specjalistka od make-up przypomni kobietom, że są piękne, a Kasia Gapska na fotografiach uwieczni towarzyszące im emocje. Po takiej dawce pozytywnej energii każda z Pań zacznie uśmiechać się do wszystkich wokół (do lustra też!!!), zrozumie męski punkt widzenia i uwierzy w happy endy. szkola_zon_elblag_23-09-26

Wszystko to w Gdańsku już 21.10.2016. Z nauczycielkami spotykamy się o godz. 18-tej, ale zapraszamy już od godziny 17- tej, czeka na Panie wiele niespodzianek i atrakcji.

http://szkolazongdansk.evenea.pl/

www.szkolazon.pl

 https://www.facebook.com/events/1785221831701890/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *