Warsztaty rozwojowe dla kobiet „Kobieta w Centrum” w Madison

Rozwój, motywacja, zdrowie, uroda i relaks … czyli zajrzyj do Galerii Madison na warsztaty rozwojowe TYLKO dla KOBIET 👠👠

Zapisz się tutaj ➡️ https://madison.gda.pl/pl/warsztaty-rozwojowe-kobieta-w-centrum

Codziennie w biegu, pomiędzy pracą, domem, szkołą, zakupami, zajęciami dzieci, praniem, sprzątaniem, gotowaniem … codziennie … próbują dogonić same siebie. Takie są współczesne kobiety. W gąszczu obowiązków i zadań do wykonania walczą o chwilę tylko dla siebie. Dlaczego? Bo siła kobiet tkwi w silnym umyśle, pewności siebie, akceptacji i samorealizacji. Znamy to, w końcu same jesteśmy kobietami, matkami, córkami, żonami … – mówią Anna Flis i Jowita Spychalska, ambasadorki programu „Sukces to JA” Fundacji Sukces Pisany Szminką, które razem z Galerią Handlową Madison stworzyły program warsztatów rozwojowych dedykowanych właśnie kobietom. Warsztaty dla kobiet organizowane na terenie Galerii Handlowej to dla nas nowość, ale i ciekawe wyzwanie, możliwość dotarcia do wielu uczestniczek, które być może nie miały okazji brać jeszcze udziału w tego typu przedsięwzięciach, a chciałyby zadbać o swój rozwój osobisty – dodają.

✅ Cykl warsztatów rozwojowych, których I edycja odbędzie się w czwartek 28.02.2019 r., będzie realizowany na terenie Galerii Madison przez cały rok aż w 10 edycjach – od lutego do listopada w każdy ostatni czwartek miesiąca.

✅ W ramach cyklu przeprowadzimy wykłady i zajęcia praktyczne z dziedzin takich jak: psychologia, rozwój osobisty, zdrowie i uroda, praca i biznes. Podczas każdych warsztatów na uczestniczki czekać będą prezenty niespodzianki przygotowane przez Galerię Madison, a także szereg aktywności dodatkowych, będących wartością dodaną do warsztatów.

✅ Zajęcia przeprowadzimy w specjalnie przygotowanej strefie warsztatowej, zlokalizowanej na II piętrze Galerii Madison, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Intersport. Specjalnie z myślą o pracujących paniach, które będą zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu, każdorazowo warsztaty będą odbywać się w godzinach popołudniowych tj. 16:30-20:30.

✅ Harmonogram warsztatów:
28 lutego 2019
28 marca 2019
25 kwietnia 2019
30 maja 2019
27 czerwca 2019
25 lipca 2019
29 sierpnia 2019
26 września 2019
31 października 2019
28 listopada 2019

Regulamin warsztatów dostępny tutaj ➡️ https://madison.gda.pl/pl/regulamin-warsztatow-rozwojowych-kobieta-w-centrum

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *