Wariacje na temat białej koszuli

Towarzyszy nam od dziecka: najpierw na szkolnych apelach, potem podczas egzaminów, a później chętnie nosimy ją do pracy lub na rozmowę kwalifikacyjną. Biała koszula, bo o niej mowa, to jeden z najbardziej klasycznych, uniwersalnych elementów garderoby. Obecnie jest dostępna w szerokim wachlarzu fasonów i linii, udowadniając, że może brylować również na czerwonym dywanie i zachwycić na romantycznej randce.

Biała koszula to całoroczny must have, który nigdy się nie nudzi. I jak się okazuje, może zaskakiwać! Dotąd kojarzona była głównie z korporacyjnym uniformem; dziś noszona jest w towarzystwie frędzli, rozkloszowanych eleganckich spódnic czy ramoneski. Sprawdza się nie tylko w biurze,ale także na rance, a nawet na czerwonym dywanie!

Biała koszula zmieniła też dziś swe oblicze. To już nie tylko grzeczny kołnierzyk zapięty na ostatni guzik czy kokardka pod szyją. Biała koszula nabrała charakteru i odwagi! Ma dekolt na plecach, odkrywa ramiona lub brzuch, uwodzi przezroczystościami, czasem udaje też sukienkę.

Jak nosić białą koszulę? Z czym ją łączyć? Tutaj praktycznie wszystkie chwyty są dozwolone. Biała koszula doskonale wygląda zarówno z dżinsami, jak i z elegancką spódniczką. W połączeniu ze skórzaną ramoneską nadaje outiftowi pazura; z długą spódnicą wygląda intrygująco i seksownie, a w towarzystwie krótkich szortów – dziewczęco i romantycznie. W białej koszuli możesz być, kimkolwiek zechcesz: romantyczką, wampem albo świadomą trendów fashionistką.

Biała koszula to nie tylko biurowy outfit. Z powodzeniem możesz założyć ją na wieczorne wyjście. Wystarczy podpatrzyć gwiazdy ekranu, które na czerwony dywan wybrały takie właśnie rozwiązanie. Biała koszula w połączeniu z efektowną, długą spódnicą i odpowiednimi dodatkami sprawi, że będziesz wyglądać oszałamiająco!

Tekst: Lena Majchrzak20

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *