Walentynkowe „polowanie” na prezenty czas start!

 

Choć Walentynki dopiero za tydzień, warto już teraz wcielić się w rolę Kupidyna, by upolować coś wyjątkowego! Pomysłów może być wiele. W Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan już wkrótce każdy będzie mógł wypróbować swoje ”łucznicze” zdolności na specjalnie postawionej tam strzelnicy. Podejmij wyzwanie i ustrzel prezent dla ukochanej. Do wygrania urocze pluszowe misie. Bądź gotów! 14 lutego, godz. 14.00 czas start!

Tegoroczne święto zakochanych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan upłynie pod hasłem „upoluj misia dla ukochanej”. Dokładnie w Walentynki zaplanowano specjalną atrakcję, która z pewnością dostarczy wielu emocji. W galerii pojawi się ministrzelnica – kolorowa i bezpieczna, przypominająca te z wesołego miasteczka. Aby oddać „miłosny strzał”, trzeba posiadać paragon za zakupy za minimum 50 złotych. Każde 50 złotych wydane w sklepach na terenie galerii uprawnia do jednego strzału piłeczką, przy czym liczbę prób ograniczono do trzech. I uwaga! Jeśli za pierwszym razem w jednym rzucie strącisz wszystkie 9 kubeczków ustawionych w formie piramidy, wygrasz dla Twojej ukochanej główną nagrodę, a jest nią duży pluszowy miś. Uda ci się to dopiero za drugim lub trzecim razem – otrzymasz nagrodę pocieszenia w postaci małego pluszowego misia. Organizatorzy mają do rozdania 20 dużych misiów i aż 150 małych miśków. Jest o co powalczyć!

Walentynkowe polowanie na miśki odbędzie się 14 lutego w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w godzinach od 14.00 do 20.00.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji blisko 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2100 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni handlowej 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *