Walentynkowe „polowanie” na prezenty czas start!

magazynkobiet.pl - Rumia plakat - Walentynkowe „polowanie” na prezenty czas start!

 

Choć Walentynki dopiero za tydzień, warto już teraz wcielić się w rolę Kupidyna, by upolować coś wyjątkowego! Pomysłów może być wiele. W Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan już wkrótce każdy będzie mógł wypróbować swoje ”łucznicze” zdolności na specjalnie postawionej tam strzelnicy. Podejmij wyzwanie i ustrzel prezent dla ukochanej. Do wygrania urocze pluszowe misie. Bądź gotów! 14 lutego, godz. 14.00 czas start!

Tegoroczne święto zakochanych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan upłynie pod hasłem „upoluj misia dla ukochanej”. Dokładnie w Walentynki zaplanowano specjalną atrakcję, która z pewnością dostarczy wielu emocji. W galerii pojawi się ministrzelnica – kolorowa i bezpieczna, przypominająca te z wesołego miasteczka. Aby oddać „miłosny strzał”, trzeba posiadać paragon za zakupy za minimum 50 złotych. Każde 50 złotych wydane w sklepach na terenie galerii uprawnia do jednego strzału piłeczką, przy czym liczbę prób ograniczono do trzech. I uwaga! Jeśli za pierwszym razem w jednym rzucie strącisz wszystkie 9 kubeczków ustawionych w formie piramidy, wygrasz dla Twojej ukochanej główną nagrodę, a jest nią duży pluszowy miś. Uda ci się to dopiero za drugim lub trzecim razem – otrzymasz nagrodę pocieszenia w postaci małego pluszowego misia. Organizatorzy mają do rozdania 20 dużych misiów i aż 150 małych miśków. Jest o co powalczyć!

Walentynkowe polowanie na miśki odbędzie się 14 lutego w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w godzinach od 14.00 do 20.00.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji blisko 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2100 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni handlowej 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.

 

Walentynkowe „polowanie” na prezenty czas start!
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *