Vasmi – styl, komfort, wygoda

Marka Vasmi jest polską firmą, która powstała z myślą o kobietach szykownych, eleganckich, które pragną celebrować każdą okazję wspaniałym ubiorem. Bogata kolekcja strojów proponowanych klientkom pochodzi głównie z Włoch i Francji. Jednocześnie Vasmi energicznie wprowadza do oferty zapierające dech w piersiach, sukienki produkowane w Polsce. Niezależnie od wybranego elementu garderoby, firma stawia na wygodę i komfort oferowanych ubrań. Wystarczy jeden rzut oka na stronę, aby dostrzec pasję do mody, która stoi u podstaw marki.

Bogaty wybór i kobiecość na miarę

Na stronie marki Vasmi każda klientka w łatwy sposób może odszukać interesujące ją produkty. Przejrzysty i czytelny podział na kategorie daje możliwość zapoznania się z ofertą. W butiku znaleźć można sukienki, spódnice, bluzki, swetry, komplety, a nawet dodatki. Różnorodność asortymentu odpowiada na potrzeby każdej kobiety. Obecnie, w sezonie imprez weselnych, przyjęć, spotkań towarzyskich, na szczególną uwagę zasługuje dział Sukienki. Przeglądanie kolejnych zdjęć to prawdziwa przyjemność. Każdy produkt jest szczegółowo i czytelnie opisany. Opis zawiera wszelkie informacje, które mogą ułatwić wybór właściwego kroju i rozmiaru. Piękne i estetyczne zdjęcia ułatwiają podejmowanie decyzji i są odzwierciedleniem dbałości marki Vasmi o swoje klientki. Butik sukcesywnie wprowadza do oferty suknie produkowane w Polsce. Warto odwiedzić zakładkę Kolekcja Premium, aby poznać najbardziej ekskluzywne suknie. Wśród nich możemy znaleźć piękną, połyskującą cekinowym blaskiem Tequilę. Proponowana w trzech wariantach kolorystycznych suknia skradnie uwagę na każdym eleganckim przyjęciu. W niezwykły sposób podkreśla walory kobiecej sylwetki, przyciąga uwagę, jest wytworna i bardzo aktualna. Kolejnym zjawiskiem wśród polskich sukienek wieczorowych jest piękna Ilona. Ten model znajdziemy w aż trzech odsłonach i różnych kolorach. Ilona może być krótką, koktajlową sukienką o klasycznym dekolcie V, idealną na wiele okazji. Może być sukienką maxi slim, posągową, smukłą i elegancką. Może także być suknią iście balową, z obszernym dołem, idealna do wirowania na parkiecie. Wysokogatunkowy materiał lśni  cekinową nitką i dodaje blasku każdej kobiecie.

Vasmi – w stronę kobiecości

Butik Vasmi zdobywa klientki swoim ukłonem w stronę kobiecości. Proponowaną modą wydobywa z kobiet styl, eteryczność i elegancję. Asortyment jest bardzo różnorodny i ciekawy, a dbałość
o szczegóły buduje zaufanie. Poza ofertą zakupową znajdziemy na stronie garść cennych porad
z zakresu mody i budowania stylu. Butik jest przestrzenią dla kobiet, w której mogą się poczuć zaopiekowanie i zrozumiane. Oferta odpowiada na różne ich potrzeby. Otula komfortowym dresem i ciepłym swetrem lub pozwala błyszczeć podczas przyjęć. Vasmi to butik, do którego klientki wracają jak do ulubionego czasopisma o modzie.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *