Uniwersalne prezenty z grawerem dla każdego!

Czasami stajemy przed koniecznością zakupu prezentu dla osoby, której zbyt dobrze nie znamy. Czy zatem możliwe jest trafienie w dziesiątkę, gdy nie ma się pojęcia o guście obdarowywanego? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza jeśli postawimy na uniwersalny podarunek np. zestaw prezentowy Parker. Oto lista „bezpiecznych” upominków, które możemy wręczyć na przykład szefowi, współpracownikowi, wykładowcy ze swojej uczelni. Zyskują one na unikalności, gdy są wygrawerowane.

Klasyka, czyli… zestaw prezentowy Parker

Profesor lub pracownik biura zapewne ucieszy się z zestawu prezentowego Parker, w skład którego wchodzą: pióro wieczne i długopis. Przybory posiadają wiele przydatnych funkcji, takich jak: dwukanałowy system podawania atramentu oraz mechanizm wysuwania wkładu za pomocą przycisku.

zestaw na prezent Parker

Firma Parker od lat dba o to, aby produkowane przez nią artykuły piśmiennicze wyróżniały się wysokiej jakości tworzywem, skrupulatnym wykończeniem oraz ponadczasowym designem. Nie inaczej jest w tym przypadku. Zarówno elementy pióra, jak i długopisu pokryte są warstwą 23-karatowego złota! Na zestawie prezentowym Parker można dodać wybrany przez siebie grawer.

Zawsze pod ręką — brelok do kluczy z grawerem

Poza zestawem prezentowym Parker na liście uniwersalnych upominków znalazł się brelok do kluczy z personalizowanym napisem lub grafiką. Jeśli chcemy, aby przyniósł powodzenie jubilatowi, wybierzmy klasyczne sformułowanie: „Na szczęście”. Nietuzinkowym egzemplarzem jest drewniany brelok z inicjałem, a więc ozdobną literą zdradzającą imię jego posiadacza. Dzięki temu brelok nie będzie tylko zwykłą przywieszką do kluczy, ale zyska głębsze znaczenie, stając się dla kogoś osobistym talizmanem.

Coś dla kawosza — kubek termiczny

Możemy nie wiedzieć, jaki jest ulubiony kolor obdarowywanej przez nas osoby, ale z pewnością jesteśmy w stanie zaobserwować, czy ma ona w zwyczaju pić kawę lub herbatę. Jeśli tak, doskonałym pomysłem na prezent będzie kubek termiczny. Naczynie ze stali nierdzewnej stanie się unikatowym gadżetem, gdy poprosimy o wygrawerowanie na nim napisu. Może być to imię solenizanta, motywujący cytat lub życzenia. Z kubka termicznego można korzystać praktycznie wszędzie: w samochodzie, w komunikacji publicznej, czy podczas spaceru.

Zestaw prezentowy Parker, brelok do kluczy, przenośny termos… Każdy z tych przedmiotów zapewne przyda się w codziennym życiu. Pamiętajmy zatem: jeśli mamy dylemat z wyborem odpowiedniego prezentu, postawmy na coś praktycznego! Powyższe produkty dostępne są w sklepie internetowym Sovenir.pl, który słynie z prezentów nadających się na każdą okazję.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *