TURBANY LOOKS BY LUKS / NOWY TREND W MODZIE KOBIECEJ

Turban dla kobiet Cedar Creek

W tym sezonie kobiety oszalały na punkcie najbardziej stylowych nakryć głowy – turbanów Looks by Luks. Noszą je kobiety i ich córki w całej Polsce, co można zaobserwować na profilu instagramowym marki. Chwalą je za oryginalny styl, niezwykłą praktyczność, a także za ideologię przyświecającą marce.

Turbany dla kobiet Looks by Luks dostępne są w dziesiątkach różnych wzorów i kolorów, z materiałów o zróżnicowanej grubości, dopasowanych do każdej pory roku, również z koronek na specjalne okazje, z lycry do pływania, a także w wersjach Premium: z bawełny ekologicznej z najwyższym certyfikatem GOTS, czy etycznie pozyskiwanej najwyższej jakości wełny Merino sprowadzanej z Nowej Zelandii. Szeroki wachlarz oferowanych turbanów może przyprawić o prawdziwy turbanowy zawrót głowy.

Najnowsza kolekcja turbanów na lato obfituje w kolory i kwieciste wzory: palmy, liście, paprocie, kwiaty, kaktusy, a nawet… tukany! Bezpośrednią inspiracją dla najnowszej kolekcji marki była słoneczna wyspa Ibiza, która oprócz imprezowej renomy potrafi także zachwycić swoją bogatą fauną i florą.

Marka Looks by Luks została założona przez Sylwię, mamę dwójki dzieci, która sama uwielbia nosić wiązane turbany, a brakowało jej na rynku polskim oryginalnych nakryć głowy, które są jednocześnie szykowne, a zarazem praktyczne i nadające się do każdej stylizacji i okazji.

Turbany szyte są ręcznie w Polsce, a 10% przychodu wspiera fundację Niebieski Motyl, która pomaga kobietom walczącym z rakiem jajników.

Turban dla kobiet Cedar Creek

Turban dla kobiet Green Olive

Turban dla kobiet African Dream

Turban dla kobiet Rumble in the Jungle

Turban dla kobiet Jungle Fever

Turban dla kobiet Deep Green Lace

Turban dla kobiet Organic Burgundy

Turban dla kobiet Khaki

Turban dla kobiet Royal Blue

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *