TREND ALERT: KOLEKCJA DIAMENTOWEJ BIŻUTERII

Minimalizm podbił świat mody! Na czele znajdują się złote naszyjniki, pierścionki i kolczyki w takim stylu. Najlepiej prezentują się, połączone ze sobą.

Kto teraz nie kocha minimalistycznej biżuterii. Jest delikatna i nie nazbyt nachalna, ale przyciąga uwagę swoją unikatowością. Jeśli pragną Państwo być eleganccy i stylowi w każdej sytuacji, wówczas ten rodzaj biżuterii będzie dla Państwa idealny.

Zachęcamy do zainspirowania się nową kolekcją Bezel ze studia jubilerskiego KLENOTA.

Została zaprojektowana z myślą o niezależnych i pewnych siebie kobietach.

Czym jest bezel i dlaczego doskonale pasuje do diamentów?

Czyste, łagodne linie i ponadczasowy charakter to cechy kolekcji Bezel. Żółte, białe i różowe, 14-karatowe złoto, połączone z diamentami, w oprawie typu bezel (od którejzaczerpnęła nazwę cała kolekcja), odgrywa tutaj główną rolę.

Bezel albo lunette to okrągła otoczka z metalu szlachetnego, która znajduje się wokół całego kamienia. To najbezpieczniejszy rodzaj oprawy, z której klejnot praktycznie nie może wypaść. To także idealny rodzaj oprawy dla delikatniejszych kamieni szlachetnych, takich jak morganity i akwamaryny, ponieważ chroni je od zadrapań. Oprawa typu bezel przynosi jeszcze jeden efekt, którego na pewno nie można pominąć – diament wygląda w niej na nieco większy, niż jest w rzeczywistości.

Przyglądając się biżuterii typu bezel, mogą się Państwo zastanawiać: jak to możliwe, że kamień tak idealnie do niej pasuje i nie wypada? Jarmila Slívová, właścicielka studia jubilerskiego KLENOTA w Pradze, odpowiada: “Ten typ oprawy fascynował mnie od kiedy tylko zaczęłam tworzyć biżuterię. Jego urok leży w tym, iż nie można zobaczyć, jak tak

naprawdę klejnot leży w swojej oprawie. Można dostrzec jedynie diament idealnie dopasowany do jego metalowej otoczki. To klasyczna technika dla jubilerów, która jednocześnie jest nieco tajemnicza dla zwykłych osób.”

Radość łączenia

Pierścionki typu bezel są idealne jako pierścionki zaręczynowe, choć mogą być również pięknie łączone z innymi. Naszyjniki z diamentami w takij oprawie również interesująco prezentują się w połączeniu z inną biżuterią. Mogą Państwo dołączyć do nich kilka ozdób w tym samym stylu lub dodać zupełnie inny wisiorek, medalion czy nawet perły. Diamentowe kolczyki sztyfty również należą do kategorii must have. Bez wątpienia możemy powiedzieć, iż każda kobieta potrzebuje przynajmniej jednej pary.

“Osobiście uważam, że kolekcja Bezel jest wyjątkowo bliska mojemu sercu. Lubię nosić minimalistyczną biżuterię ponieważ doskonale pasuje do wszystkiego i jest łatwa w łączeniu”, dodaje Jarmila Slívová.

Mogą Państwo bez wahania łączyć biżuterię w zależności od nastroju, zmniejszać i zwiększać jej ilość, tworząc swój własny, indywidualny styl. Za każdym razem będą mogli Państwo wyglądać inaczej, ale zawsze perfekcyjnie. Zachęcamy zatem do obejrzenia kolekcji Bezel. Pozwala wybrać dowolny kolor złota, oferujemy także możliwość dostosowania długości łańcuszka dla Państwa. Cała biżuteria jest wykonana ręcznie w naszym studio. Zapewniamy darmową dostawę w pudełku prezentowym z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *