Tegoroczna wiosna NIE do zastąpiania!

Nie pozwól, aby ból gardła zepsuł wspólne chwile z najbliższymi.

Aktywna wiosna – nie daj się zatrzymać chorobie!

Wiosna to niezwykły czas. Przyroda budzi się do życia po zimowej stagnacji, wokół robi się zielono i kolorowo. Symbolem wiosny jest Wielkanoc. Rodzinne święta sprzyjają spotkaniom z najbliższymi! Jednak nie ukrywajmy – to też intersywny czas przygotowań. Aby móc cieszyć się niezwykłymi chwilami w gronie najbliższych, zadbaj o swoje zdrowie. Niech ból gardła nie popsuje waszych planów!

Zdradliwe piękno

Pierwsze promyki słońca przeplatają się z mroźnym, jeszcze zimowym powietrzem. Wiosna jest piękna, ale pogoda zdradliwa! Nocą często temperatura spada poniżej zera, a w ciągu dnia przekracza 10 kresek na plusie! Łatwo dać się zwieść i zapomnieć o czapce lub szaliku. W końcu za kilka godzin będą nam tylko przeszkadzały. Efekt? Przeziębienie lub ból gardła. A więc jak uchronić się przed chorobą, a jednocześnie cieszyć wiosną? Jak się ubrać tak, aby nie zmarznąć rano i nie przegrzać w południe? Przede wszystkim określ sobie plan dnia. Jeżeli wybierasz się na przedświąteczne zakupy i kilka godzin spędzisz w centrum handlowym, zdecyduj się na lekką kurtkę. Z pewnością łatwiej będzie ci ją nosić niż gruby płaszcz. Jeżeli prognoza pogody przewiduje duże wahania temperatury – postaw na ciepłe dodatki: wełnianą czapkę, rękawiczki i obszerny komin lub pelerynę, którą narzucisz na ramoneskę. Taki zestaw sprawi, że nie zmarzniesz o poranku w drodze do pracy czy na wielkanocnym spacerze. Później łatwo takie dodatki schować do torby. Dobrym rozwiązaniem jest ubiór na tzw. „cebulkę”. Wiosenna garderoba powinna, tak jak pogoda, łączyć grube, zimowe ubrania z cienkimi. Bazuj na koszulkach z długim rękawem, skórzanych kurtkach, cienkich sweterkach i ciepłych dodatkach.

Wiosenne słońce zachęca również do aktywności fizycznej. Jogging z partnerem lub przyjaciółmi to wspaniały sposób nie tylko na zgrabne ciało, ale też umacnianie więzi. Przed bieganiem pamiętaj o zasadzie +10 stopni. Jeżeli termometr wskazuje 8 stopni, ubierz się tak, jakby było 18. Ta sama zasada dotyczy przejażdżki rowerowej czy modnych teraz ćwiczeń na siłowni na świeżym powietrzu. Koniecznie zadbaj o drogi oddechowe. Wdychanie mroźnego powietrza przez usta może skończyć się anginą. Przed wiosenną infekcją ochronią cię również witaminy. Zadbaj o odporność. Nowalijki: rzeżucha, rzodkiewka, młoda marchew i szczypiorek są skarbnicą witaminy C, B, beta-karotenu i potasu. Nie tylko dobrze smakują, ale też pozytywnie wpływają na wygląd cery, włosów i paznokci. Dzięki nim rozkwitniesz na wiosnę! Nowalijki warto wykorzystać w wielkanocnych przepisach. Dania będą smaczne i zdrowe.

Koniec marca to czas Wielkanocy. Te dwa dni spędzone z rodziną są świetną okazją do rozmów, wspólnego gotowania i budowania bliskości. Nie pozwól, aby choroba zepsuła ten moment! Ból gardła może wykluczyć cię z tych magicznych chwil. Jeżeli czujesz drapanie, ból lub pieczenie w gardle – zacznij działać! Sięgnij po lek, który szybko i skutecznie zlikwiduje problem a jednocześnie nie obciąży domowego budżetu. W kryzysowych sytuacjach sięgnij po pastylki Tantum Verde.

Smaczne rozwiązanie na ból gardła

Pastylki do ssania Tantum Verde są smacznym rozwiązaniem na ból gardła. Ich skuteczność została stwierdzona na każdym etapie choroby gardła. Tantum Verde gasi stan zapalny, znieczula gardło i usuwa ból. Atutem pastylek Tantum Verde, który wyróżnia je na tle konkurencji, jest zawartość benzydaminy. Substancja ta wykazuje właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, antyseptyczne oraz miejscowo znieczulające. Co ważne – benzydamina jest bezpieczna i dlatego mogą ją stosować również dzieci. Pastylki do ssania Tantum Verde, ze względu na formę podania, można stosować od 6 roku życia. Skuteczność substancji została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych.

Dodatkowym, ważnym atutem pastylek do ssania Tantum Verde jest szeroki wybór smaków: miętowy, cytrynowy, miodowo-pomarańczowy i eukaliptusowy. Sięgnij po swój ulubiony!

Pastylki niczym dropsy, pakowane są w oddzielne papierki, dlatego bez problemu możesz zabrać je do pracy lub na wyjazd. Higienicznie zapakowane nie zajmą w torebce wiele miejsca, a mogą okazać się niezbędne. Chyba nie chcesz aby twoim jedynym wspomnieniem z tegorocznych świąt był właśnie ból gardła?

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *