Światłem w płytkę

Na udaną stylizację paznokci hybrydowych składa się nie tylko dobór ciekawego koloru lakieru, ale również odpowiednie utwardzenie finalnego efektu. Dlaczego warto postawić na ledowe lampy do hybryd MYLAQ? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Milky nails, frech chic, a może klasyczna czerwień?

Hybrydowa stylizacja paznokci to doskonały wybór dla wszystkich dziewczyn i kobiet, które pragną osiągnąć efekt profesjonalnych paznokci bez wychodzenia z domu. Manicure hybrydowy to przede wszystkim duża wygoda przy zachwycającym efekcie. Taka stylizacja paznokci jest odporna na uszkodzenia i potrafi utrzymać się na płytce nawet do trzech tygodni! Jednak bez względu na to, czy jesteś fanką klasyki, czy też uwielbiasz eksperymentować, bez dobrego utrwalenia nawet najbardziej finezyjny i precyzyjny manicure na niewiele się zda. Dlatego lampy do hybryd są niezbędnym elementem hybrydowego upiększania paznokci. Warto zainwestować w lampę LED dobrej jakości, na przykład jedną z oferowanych przez markę MYLAQ.

Dobre utrwalenie łatwo i przyjemnie!

Mało co potrafi zirytować tak, jak odprysk czy smuga na świeżo pomalowanym paznokciu. Użycie dobrej jakości lampy utwardzającej pozwoli zminimalizować takie ryzyko i cieszyć się perfekcyjnym manicure, aż do kolejnego eksperymentu z kolorem. Sprzęt będący w ofercie MYLAQ to urządzenia najwyższej jakości, w bardzo przystępnej cenie. Idealnie nadadzą się zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Wszystkie lampy do hybryd MYLAQ to sprzęt niezawodny, a jednocześnie prosty w obsłudze. Nadaje się idealnie także do utrwalania hybrydowego pedicure. Bez problemu poradzą sobie z ich obsługą również te z pań, które wcześniej nie wykonywały samodzielnie hybrydowego manicure lub pedicure.

Jak działają lampy do hybryd?

Lampy oferowane przez MYLAQ to wysokiej jakości sprzęt w przystępnej cenie. Lampy te wyposażone są w ledowe diody, które emitując światło w wąskim zakresie fal doskonale utwardzają wykonany manicure. Równomierne rozmieszczenie diod powoduje jednocześnie skuteczne utrwalenie paznokci na całej ich powierzchni. W zależności od modelu lampy, posiadają one od 12 do nawet 36 diod. Lampy mogą posłużyć także do utrwalania pedicure. Wszystkie modele posiadają ponadto sensor ruchu oraz cyfrowy wyświetlacz, co znaczenie ułatwia ich użytkowani. Jeśli z kolei zależy nam na powolnym nagrzewaniu się lampy LED, wtedy z pomocą przyjdzie przycisk Low Heat Mode dostępny w modelach 18W/54 oraz 18W/36W. Dodatkowym atutem lampy do hybryd jest możliwość wyboru czasu naświetlania, bowiem każda z oferowanych lamp posiada trzy różne czasy pracy Zapoznaj się z pełną ofertą produktów MYLAQ już dziś!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *