Sukienka z długimi rękawami ratunkiem na chłodniejsze dni

Na całe szczęście miesiące pełne minusowych temperatur powoli zmierzają ku końcowi i wraz ze wzrostem stopni na termometrach będziemy mogli się spodziewać coraz lżejszych stylizacji, głównie opartych na sukienkach. Jak zapewne wiemy, wiosenny chłód nie pozwala jeszcze na taką dowolność, lecz istnieje pewien sposób na jego przechytrzenie! Chodzi tutaj o sukienki z nieco dłuższymi rękawami, które nie pozwolą nam zmarznąć, przy jednoczesnej zabawie istniejącymi trendami!

Dłuższe rękawy?

Wiosna to dość specyficzna pora roku, zwłaszcza przy komponowaniu codziennego ubioru. Temperatura na zewnątrz w ciągu dnia bywa prawie że letnia, lecz poranki i wieczory mogą przywodzić wątpliwości, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z powrotem zimy. Właśnie dlatego powinniśmy korzystać jak najczęściej z projektów z długimi rękawami, gdyż są one bardzo praktycznym pomysłem na cały te okres. Przed porannym wyjściem do pracy wystarczy na zwiewną sukienkę założyć marynarkę czy nieco cieńszą kurtkę a możemy być pewne, że w ciągu dnia nie zmarzniemy!

Uniwersalność

Uniwersalność stylizacji opartych na głównej bohaterce tego artykułu jest to, że jej wariacje możemy dostosować do mnóstwa okazji, niezależnie czy jest to kolejny dzień w pracy, czy może… ważną imprezą pokroju chrzcin, wesela, urodziny mamy i tak dalej. Wystarczy wzbogacić zwykłą sukienkę o szczyptę koronki, falban czy nieco większego dekoltu a całkowicie zmienimy naszą stylizację! Gdy dołączymy do tego proste szpilki lub balerinki uzyskamy efekt, który będzie nie dość, że stylowy, to idealnie dopasowany do okazji! Idealnie, prawda?

Markowe sukienki wprost dla Ciebie znajdziesz na https://www.markoweubrania.com/kategoria/sukienki-spodnice

Równowaga

Najważniejsze w przypadku takich sukienek jest zachowanie pewnej równowagi w całej stylizacji. Modele, które mają nieco dłuższe rękawy, mogą z powodzeniem utrzymać długość podobną do tzw. miniówki, natomiast te, które mają na celu odsłonięcie niektórych partii naszego ciała, mogą spokojnie sięgać nieco niżej. Celujemy przecież w zachowanie odpowiednich proporcji, a nie ich niepotrzebne zaburzenie!

Podsumowanie

Wiosna, a zwłaszcza jej początek bywa zdradzieckim czasem, w którym dość ciężko dostosować naszą stylizację. Niby temperatura w ciągu dnia zachęca do lżejszego ubioru, jednak wczesne poranki wraz z wieczorami mogą sprawić nam nieco problemów. Na całe szczęście przy zastosowaniu nieco dłuższych rękawów, możemy osiągnąć obydwie kwestie.

Zobacz także sukienki Ralpha Laurena https://www.markoweubrania.com/kategoria/sukienki-spodnice-ralph-lauren

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *