Start&UP – najbardziej kobiecy kurs przedsiębiorczości i zarabiania na swojej wiedzy wystartuje już 1.04.2017 roku!

Żaden moment nie jest bardziej odpowiedni na sięganie po marzenia niż TERAZ. Dlatego właśnie powstał Start&UP – najbardziej kobiecy kurs przedsiębiorczości i zarabiania na swojej wiedzy. Każda kreatywna kobieta znajdzie w nim przepis na swój pierwszy produkt on-line i zbuduje model zarabiania na nim.

Jeśli czujesz, że…

  • masz pomysł na zarabianie na swojej wiedzy w internecie, ale jeszcze nigdy nic nie sprzedałaś i zupełnie nie wiesz jak zrobić pierwszy krok;
  • pracujesz na etacie i marzy ci się zrobienie czegoś swojego, dzięki czemu stworzysz dodatkowe źródło przychodów i obudzisz radość i pasję;
  • jesteś blogerką, coachem, trenerką lub inną specjalistką w swojej dziedzinie i chcesz zamienić swoich czytelników i obserwatorów w klientów,

to program Start&UP jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Dlaczego powstał pomysł na uruchomienie kursu przedsiębiorczości dla kobiet zapytaliśmy jego autorkę – Katarzynę Żbikowską (Project Managerka), na co dzień managerkę i trenerkę biznesu wspierającą projekty innowacyjne w korporacji, a po godzinach blogerkę, autorkę książek i mentorkę kreatywnych kobiet marzących o własnym biznesie on-line.

„Internet daje nam niemal nieograniczone możliwości dzielenia się wiedzą i zarabiania. Uruchomienie biznesu on-line to jednak wciąż wyzwanie, które przerasta wiele kobiet. Pomimo tego, że dzięki internetowi możemy realizować nasze marzenia w sposób elastyczny i dostosowany do naszego życia, a nie odwrotnie – nie robimy tego. Brak nam wiary w siebie, boimy się porażki, zmian, tego co ludzie powiedzą. Odczuwamy lęk i niepewność, bo własny projekt biznesowy oznacza wyjście daleko poza strefę komfortu. Na szczęście to wszystko są nasze obawy, które można oswoić robiąc małe kroki.

Biznes on-line można uruchomić praktycznie w kilka chwil, z niemal zerowym budżetem. Jednak sukces osiągniemy tylko wtedy, gdy stworzymy wartość, za którą klienci będą skłonni zapłacić. Właśnie dlatego stworzyłam program Start&UP. Chcę, abyśmy my, kobiety, budziły swoją sprawczość podejmując mniejsze i większe wyzwania każdego dnia. Abyśmy potrafiły zbudować rentowny biznes on-line – na naszych zasadach, bez życiowych rewolucji, na spokojnie.

Gwarantuję, że po 30 dniach aktywnego udziału w programie Start&UP każda Kursantka będzie dysponowała nie tylko kluczową wiedzą i narzędziami do samodzielnego działania, ale co najważniejsze – jeszcze w trakcie programu stworzy swój pierwszy produkt on-line i pozyska informację zwrotną od swoich pierwszych klientów. Projektowanie biznesu tylko na kartce mija się z celem. Rentowny biznes tworzy się w działaniu, powtarzając wielokrotnie cykle uczenia się i usprawniania naszego pomysłu.”

Katarzyna Żbikowska na łamach swojego bloga i w swoich programach on-line pokazuje najkrótszą drogę od pomysłu do produktu. Od wielu lat dzieli się swoimi sprawdzonymi narzędziami i sposobami na ożywianie pomysłów na biznes, karierę i osobiste zwycięstwa.

„Jestem pasjonatką i praktykiem najnowszych metod myślenia projektowego, takich jak: metoda lean startup, design thinking, agile project management. Moje życie zmieniło się bezpowrotnie od kiedy stworzyłam z nich moją sprytną i kobiecą formułę działania. Jeszcze kilka lat temu zdarzało się, że całe tygodnie tworzyłam w swoim notesie i laptopie perfekcyjne i dopieszczone produkty, które przeżywały swój pierwszy test rynkowy kiedy je pokazywałam światu. Nie umiem opisać rozczarowania jakie przeżywałam, kiedy nikt ich nie kupował. Łatwo w takiej sytuacji poddać się i zamknąć w sobie liżąc rany. Zrozumiałam jednak, że nie chodzi o to, że jestem do niczego, ale że oparłam swoje pomysły na błędnych założeniach. Zmieniając założenia – zaczęłam zarabiać. Zaczęłam tworzyć w krótkim czasie i przy minimalnych kosztach niedoskonałą wersję swoich pomysłów i dowiadywać się od razu czy klienci się nimi interesują. Jeśli nie interesowali się – zyskiwałam pewność co do tego, co nie działało i co trzeba poprawić. A jeśli się interesowali – to wiedziałam co wzmacniać, aby klientów było jeszcze więcej. To w dużym skrócie formuła, którą opracowałam i stosuję od kilku lat. To ona zapewnia mi stałe i satysfakcjonujące przychody w moim biznesie on-line, który realizuję po godzinach. Chcę nauczyć tego wszystkiego, co sama wiem i sprawdziłam w praktyce wszystkie uczestniczki programu Start&UP. Bo marzę o tym, aby i one sięgały po swoje marzenia i zarabiały na tym.

Dlatego jeśli marzysz o własnych, autorskich projektach takich jak uruchomienie bloga, który będzie zarabiał, albo własnego kursu on-line, wyzwania, podcastu, warsztatów czy konsultacji w internecie, to z rozkoszą przeprowadzę Cię przez meandry tych zagadnień. W kobiecym i praktycznym stylu. Ja pokażę Ci najważniejsze elementy układanki, a Ty ułożysz z niej swoje puzzle.” – obiecuje Katarzyna Żbikowska.

Program Start&UP rozpoczyna się 1 kwietnia 2017 roku i potrwa przez cały miesiąc. Program składa się z 5 modułów (w formie plików PDF, audio i video), które pozwolą Kursantkom przejść przez podstawowe kroki procesu, a także z 10 narzędzi w formie check-list, szablonów i zadań indywidualnych. Na Kursantki czekają też 3 webinary i sesje Q&A (pytań i odpowiedzi), a także wspierana przez Katarzynę Żbikowską aktywna grupa wsparcia, która będzie działać jeszcze długo po zakończeniu programu.

Wśród Kursantek jest już kilkanaście kreatywnych kobiet, które planują stworzenie i sprzedawanie swoich pierwszych produktów on-line (kursów, e-booków, blogów eksperckich, a także platform do realizacji e-konsultacji). Do grona Uczestniczek programu Start&UP można dołączyć tylko do 31.03.2017 roku rejestrując się na stronie programu >>> Start&UP.

—-

Dołącz do programu tutaj >>> Start&UP.

A tutaj obserwuj wydarzenie na FB >>> Start&UP na FB, aby nie ominęły Cię zaproszenia na bezpłatne webinary dla kreatywnych kobiet, które odbędą się 16.03 i 30.03.2017 roku.

Więcej o autorce programu Start&UP tutaj >>> Katarzyna Żbikowska

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *