Ski Professional w S’portofino

magazynkobiet.pl - SKI BOGNERkurtka 1 1050x788 - Ski Professional w S'portofino

Najlepsi sportowcy są wspierani przez sztaby szkoleniowców, trenerów i naukowców, aby osiągać jak najlepsze wyniki. A Ty? Wystarczy, że odwiedzisz jeden z salonów S’portofino!

Nie trzeba bić rekordów i zdobywać medali, aby korzystać z tych samych rozwiązań co mistrzowie. Multibrand S’portofino ma w swojej ofercie sprzęt, odzież i akcesoria narciarskie, które wybrali najlepsi sportowcy na świecie! W portfolio marek znajdują się tacy światowi giganci jak Descente, Bogner, Toni Sailer, X-bionic, Oakley, UVEX, Newland i wiele innych!
magazynkobiet.pl - SKI PRO meskie gogle 1 1024x768 - Ski Professional w S'portofino
Sportowe marki premium to najlepszy wybór na stok – warto zainwestować w sprzęt, który sprawia, że ciało może więcej, a wyniki są jeszcze lepsze. Rywalizacja na stoku jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca.

Teraz wybór jest jeszcze prostszy – na sportofino.com/ski-professional można znaleźć wyselekcjonowane, najlepsze produkty w swoich kategoriach. Czego szukasz? Kurtka? Spodnie? Kask? A może chcesz odświeżyć garderobę nowym swetrem idealnym na apres ski? Sprawdź co w tym sezonie jest technologicznym i modowym majstersztykiem.
magazynkobiet.pl - SKI kask CP 1 1024x768 - Ski Professional w S'portofino
S’portofino to multibrand skupiający w swoim portfolio nie tylko sportowe, ale i modowe marki premium. Od dziewięciu lat swoją ofertę dedykuje miłośnikom sportu, ale także osobom ceniącym wysoką jakość oraz niepowtarzalne wzornictwo. Nie brakuje też niespodzianek dla prawdziwych trendsetterów – marek, które często dostępne są w Polsce wyłącznie w S’portofino, takich jak Vilebrequin, Borsalino, Montelliana czy Peuterey.
magazynkobiet.pl - SKI rekawice meskie 1 1024x768 - Ski Professional w S'portofino
Kolekcje prestiżowych marek sprzedawane są w sklepie internetowym (sportofino.com) oraz w salonach stacjonarnych w topowych lokalizacjach w Polsce. Marka posiada już sześć salonów, które znajdują się w poznańskim Starym Browarze, warszawskim Domu Mody Klif, wrocławskim Domu Handlowym Renoma, katowickim Centrum Handlowym Silesia, Centrum Handlowym Klif w Gdyni oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój.

Ski Professional w S’portofino
5 (100%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *