Sennik: pies — co podpowiada najlepszy przyjaciel człowieka?

Sennik pies - sprawdź co oznacza sen o psie

W prawdziwym życiu psy są naszymi wiernymi przyjaciółmi. Zawsze gotowe do pomocy, okazują nam przyjaźń niemal na każdym kroku. Ich pojawienie się w snach również oznacza nadchodzące radosne wydarzenia bądź stanowi ostrzeżenie, którym powinniśmy się kierować. Nieważne, czy jesteś miłośnikiem tych wspaniałych czworonogów, czy niekoniecznie — jeśli występują w Twoich snach, musisz zapoznać się z naszym sennikiem. Znajdziesz w nim wiele wyjaśnień, dzięki którym nie tylko zrozumiesz swoje sny, ale — co najważniejsze — wyciągniesz z nich należyte wnioski.

Sennik pies - dowiedz się co zapowiada sen o psie
Znaczenia snu o psie

Sennik i pies, czyli o tym, co oznaczają czworonogi w Twoich snach

Charakterystyczne cechy psów, takie jak wierność pojawiają się także w snach. Ogólnie rzecz ujmując, jeśli przyśni Ci się psiak, możesz być pewny, że na pierwszym bądź drugim planie przewinie się kwestia lojalności lub swego rodzaju ostrzeżenia. Istnieje jednak cały zbiór snów o innym znaczeniu, mimo tego, że występują w nich psy. Sennik wyjaśnia je i pomaga spojrzeć na nie w odpowiedni sposób.

Sennik: pies

Sen o psie mówi że wkrótce pokażesz wszystkim, że jesteś człowiekiem żyjącym w zgodzie z zasadami. Wykażesz się odwagą, co może skutkować zmianą tego, jak patrzy na Ciebie pewna osoba, do jakiej masz słabość.

Sennik: bawić się z psem

Pomimo tego, że bardzo mocno się starasz, to Twoje plany legną w gruzach. Nie musi to wydarzyć się z Twojego powodu, dlatego się nie obwiniaj. Po prostu czasami człowiek niewiele może, gdy okoliczności są zbyt ciężkie.

Sennik pies - dowiedz się co oznacza zabawa z psem we śnie
Sen o zabawie z psem

Sennik: pies, który Cię goni

Twoje życie bywa skomplikowane. Ogromna presja, którą odczuwasz, nie zniknie, a wręcz przeciwnie, powiększy się. Spróbuj nieco zwolnić.

Sennik: brązowy pies

Pies o tym kolorze we śnie to znak stabilnej sytuacji. Masz dobre życie, jesteś szczęśliwy i czujesz się bezpieczny. Pracuj dalej, aby utrzymać ten wspaniały stan.

Sennik: biały pies

Sen o białym psie w odróżnieniu do snu o białym wilku to dobry znak, poznasz przychylnych Tobie ludzi którzy wpłyną pozytywnie na Twój światopogląd.

Sennik pies - wyjaśniamy co znaczy sen o białym psie
Sen w którym widzimy białego psa

Sennik: rzucać coś psu/kazać aportować

Masz wokół siebie ludzi nieprzychylnych, którzy spróbują sterować Tobą. Kłamstwa, manipulacje, wymysły, oto ich broń w walce z Twoją osobą. Bądź wyjątkowo ostrożny.

Sennik: pies na smyczy

Pies na smyczy podpowiada że tracisz panowanie nad sobą i może to negatywnie wpłynąć na Twoje relacje z otaczającymi Ciebie ludźmi

Sennik pies - sprawdź co podpowiada zen z psem na smyczy
Sen o psie na smyczy

Sennik: szukać psa

Twoje sekrety wyjdą na jaw i nie będzie to miła sytuacja. Pomyśl nad tym, czy nie wyjawić ich wcześniej. Musisz być przygotowany na sporo gorzkich słów.

Sennik: psy, które Cię ścigają

Jeśli ścigały Ciebie we śnie psy — nie do końca wiadomo, o jaką płaszczyznę życia chodzi, ale wkrótce możesz mieć sporo problemów. Wpadniesz w pułapkę, z której wyjście będzie niezwykle trudne lub niemożliwe. Analizuj każdą decyzję, współpracuj tylko z zaufanymi osobami.

Sennik: pies agresywny

Sen w którym widzimy agresywnego psa to klasyczne ostrzeżenie przed kłopotami. Trudności niedługo się pojawią, dlatego bądź ostrożny.

Sennik pies - znaczenie snu o agresywnym psie
Sen w którym widzieliśmy agresywnego psa

Sennik: zostać ugryzionym

Jeśli we śnie ugryzł Cię pies — rozejrzyj się wokół, dokładnie zbadaj swoją sytuację. Nieokreślone zagrożenie jest blisko.

Sennik: gryzące się psy

Sen w którym występowały gryzące się psy ostrzega przed zbliżającym się ważnym spotkaniem, oraz podpowiada żeby go unikać bo jest zbyt ryzykowne

Sennik pies - sprawdź co znaczą gryzące się psy we śnie
Znaczenie snu o gryzących się psach

Sennik: psy goniące własny ogon

Twoje aktualne plany nie wypalą. Podejmowane działania będą nieefektywne.

Sennik: kąpać psa

Sen w którym kąpiesz psa pokazuje że masz niezaspokojoną potrzebę opiekowania się kimś, lub ktoś z Twojego najbliższego kręgu właśnie potrzebuje Twojej troski

Sennik pies - wyjaśniamy co oznacza kąpanie psa we śnie
Sen o kąpaniu psa

Lojalność i ostrzeżenie, oto główne przesłanie snów z psem bądź psami w roli głównej. Nieco częściej pies lub kot śnią się właścicielom tych zwierząt. Warto próbować zrozumieć te sny, bo być może uratują nas przed niespodziewanymi problemami.

Zobacz również:
Znaczenie snu o kupie
Znaczenie snu o szczurze

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *