Sennik: krew — czy jest się czego bać?

Sennik krew - sprawdź co oznacza sen o krwi
Sen o krwi

Sen o krwi — brzmi przerażająco, prawda? Jesteśmy pewni, że w pierwszym odruchu nikt nie zdecydowałby się śnić o krwi w żadnej postaci. A jednak są to — jak każde — sny o dwoistej naturze. Niektóre zapowiadają pozytywne zmiany, inne niekoniecznie. Niezależnie od tego, czy ogarnia nas strach, czy też nie na myśl o tego typu snach, jeśli się nam przyśniły — zajrzyjmy do sennika, aby je zrozumieć.

Niezwykły sen o krwi…

W poniższym senniku znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Pamiętaj jednak, że każde z wyjaśnień powinieneś osadzić w kontekście, a więc zestawić ze swoją aktualną sytuacją. Jesteśmy pewni, że wówczas uda Ci się wyciągnąć należyte wnioski.

Sennik: krew

Krew we śnie jest znakiem miłości, pożądania, ale niekiedy rozczarowania i żalu. Musisz dobrze przeanalizować swoją obecną sytuację emocjonalną i spróbować znaleźć przyczynę pojawienia się takiego snu.

Sennik: krew rozmazana na ścianach

Jeśli krew we śnie była rozmazana na ścianach — wkrótce będziesz musiał stawić czoła trudnej sytuacji, która będzie od Ciebie wymagać natychmiastowych działań. Nie odkładaj niczego na później, bo wiele stracisz.

Sennik krew - zobacz co oznacza wizja krwi rozmazanej na ścianach we śnie
Sen o krwi rozmazanej na ścianach

Sennik: krwawienie

Sen w którym krwawisz, to znak, że powinieneś nieco zwolnić i odpocząć. Być może Twoje ciało ma już dosyć, a może chodzi tu o psychikę. Tak, czy tak, odpuść, by złapać drugi oddech.

Sennik: oddawanie krwi

Coś w Twoim życiu wymaga niezwykłej uwagi oraz pochłania masę energii. Możesz być przez to szczególnie zmęczony.

Sennik krew - sprawdź znaczenie snu o oddawaniu krwi
Sen w którym oddajesz swoją krew

Sennik: picie krwi

Nadchodzi czas Twojego sukcesu. Gotuj się na triumf, na który zasługujesz. Może chodzi o przypływ pieniędzy a może o osiągnięcie celu nad którym intensywnie pracujesz. Już wkrótce Twoje wysiłki przyniosą owoce.

Sennik krew - jakie znaczenie ma sen w którym przyśniło Ci się że pijesz krew?
Sen w którym pijesz krew

Sennik: krwotok z nosa

Przyśnił się Tobie krwotok z nosa? — Wkrótce usłyszysz coś niezwykle ciekawego. Będą to nowiny dotyczące Ciebie lub Twoich bliskich.

Sennik krew - sprawdź co oznacza sen o krwawieniu z nosa
Znaczenie snu o krwotoku z nosa

Sny o krwi prosto z sennika

Wiemy, jakie skojarzenia budzi krew. Sennik jednak pokazuje, że nie powinniśmy się jej zawsze obawiać. Poznajmy najpierw naturę snów, a dopiero później wyciągajmy wnioski. To najlepsze, co możemy zrobić.

Dowiedz się również:
Co oznacza sen o grzybach?
Co mówi nam sen o butach?

5/5 - (3 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *