Romeo i Julia, Teatr Korkoro w Teatrze Szekspirowskim 13.01.2017 godz 19:00

„Romeo i Julia” to spektakl w reżyserii Marzeny Nieczuji-Urbańskiej, aktorki, reżyser i pedagog.  Obecnie został reaktywowany po latach przez Teatr Korkoro http://korkoro.pl – trójmiejski teatr niezależny. Spektakl który cieszył się niesamowitą popularnością dzięki Wybrzeżakowi, dziś w odsłonie Teatru Korkoro, zachwyci zupełnie nową jakością emocji i prawdy.

W spektaklu grają młodzi ludzie, którzy zmierzą się z tym tekstem po raz pierwszy, u boku uczestników poprzedniej realizacji. Jest to próba konfrontacji współczesności z klasycznym tekstem Williama Shakespeare`a . W przeciwieństwie do przestrzeni teatralnej z podziałem na scenę i widownię, u nas aktor jest cały czas widoczny, za widzem, przed widzem, obok widza. Nie posiadamy muzyki ilustrującej, bogactwa strojów, rekwizytów, dekoracji. Wyjątkowość tego spektaklu polega na tym, że naszą scenografią, muzyką i kostiumem jest żywy człowiek w kreacji aktorskiej.

Wyjątkowe przedstawienie na wyjątkowej scenie. Musisz to zobaczyć!

Melodie: Lena Majewska

Projekt sukni przeznaczenia – Jan Banucha

Elementy kostiumów – Monika Górska

Światła: Paweł Mim Kępka

Kierownik produkcji: Krzysztof Dziwny Gojtowski

Koordynatorka: Aleksandra Dacyl

Promocja i sprzedaż: Małgorzata Szpak

Reżyseria: Marzena Nieczuja-Urbańska

Stado teatralne:

Występują: Magdalena Sildatk, Alicja Zdrojewska, Natalia Baranowska, Eliza Niedzielska, Mieszko Popławski, Krzysztof Dziwny Gojtowski, Witold Klonowski, Agata Polikowska, Dominika Chamier-Ciemińska, Małgorzata Tremiszewska, Przemysław Szczygieł, Daniel Kasprowicz, Piotr Rogalski, Adam Stadnik,  Aleksandra Dacyl, Zofia Bielak, Weronika Uziak, Monika Dąbrowska, Justyna Goyke-Nieradko, Karol Ziółkowski, Paweł Opieszyński, Michał Szwedow, Leszek Ludwicki, Paweł Skrzek, Piotr Weintz, Michał Dąbrowski, Krzysztof Bajerowski, Damian Stanisławowicz, Olaf Bukowski, Kuba Żeligowski, Monika Górska, Natalia Jarosz, Anna Niedźwiecka, Katarzyna Świątczak

Bilety:

Kup bilet online: http://korkoro.evenea.pl/

Rezerwacje: rezerwacje@korkoro.pl

tel: 608427444

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *