Relacja z Seminarium Motywacyjnego Możesz Więcej Niż Myślisz

fot. Katarzyna Krajewska Turyczyn
fot. Katarzyna Krajewska Turyczyn

 

Dnia 29 września 2016 roku w Hotelu Szydłowskim w Gdańsku odbyła się pierwsza edycja Seminarium Motywacyjnego według autorskiej metodologii MOŻESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ, której twórcą jest Marta Woźny-Tomczak, dyrektor firmy rekrutacyjno – szkoleniowej Personia, ekspertki w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.

Podczas szkolenia seminarzyści dowiedzieli się jak m.in. jak żyć pełnią życia, pracować i działać z pasją, planować dzień i zyskać nową motywację, zmniejszyć stres i ilość problemów oraz osiągać większe przychody ze sprzedaży. Spotkanie służyło też wymianie kontaktów biznesowych, a zostało zakończone prelekcją z zakresu winiarskiego savoir vivre.

Pod koniec Seminarium odbyło się losowanie nagród, których sponsorami zostali Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Miesięcznik Benefit, Karuzela Pasji, Biuro Rachunkowe 2+1, Mynook oraz RedWine.

Więcej szczegółów, fotorelacja i zapisy na kolejne edycje znajdują się na blogu Marty Woźny-Tomczak: http://jakprowadzicwlasnafirme.pl/. Gratulujemy wspaniałego wydarzenia!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *