Prezent świąteczny dla współpracownika – oto kilka pomysłów

współpracownicy w nowoczesnym biurze

Grudzień i Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na obdarowywanie się prezentami. Możemy podarować coś miłego nie tylko najbliższym, ale również współpracownikom. Co kupić znajomemu z pracy? Jakiego rodzaju upominek powinien się mu spodobać? Sprawdź kilka pomysłów na ciekawy podarunek dla współpracownika.

Kalendarz adwentowy lub spersonalizowany upominek

Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla współpracowniczki, doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się m.in. kalendarze adwentowe z kosmetykami. Wiele kobiet ceni sobie pielęgnację i piękne zapachy. Właśnie dlatego mogą ucieszyć się z kalendarza, w którym pod każdym okienkiem ukrywa się ciekawy kosmetyk. Możesz również zdecydować się na zakup kosmetyków osobno, pod warunkiem że znasz gust obdarowywanej osoby.

Świetnym pomysłem jest także spersonalizowany podarunek. Możesz zdecydować się niemal na każdy rodzaj upominku – długopis z imieniem współpracownika, notes z motywującym hasłem, koszulkę z pseudonimem czy kubek ze śmiesznym nadrukiem. Personalizowane gadżety szczególnie cieszą, ponieważ ofiarowujemy je komuś z myślą o tej jednej, konkretnej osobie. To urocze prezenty świąteczne, z których każdy powinien być zadowolony.

Kosz prezentowy? A może dobra książka?

Nie masz pewności, co lubi twój współpracownik? Bezpiecznym pomysłem zawsze jest kosz prezentowy. Może znajdować się z nim dosłownie wszystko – słodycze, przyprawy ze świata, kawa, herbata, owoce, dżemy, miody i inne pyszne przysmaki. Możesz zdecydować się na gotowy zestaw prezentowy albo stworzyć własny, jeśli znasz gust współpracownika. Niektóre kosze są dodatkowo pięknie ozdobione i można je później wykorzystać m.in. do przechowywania przedmiotów.

Doskonałym pomysłem na świąteczny prezent jest także bestsellerowa książka. Jeśli twój znajomy z pracy lubi czytać, warto podarować mu nową, ciekawą książkę. Lubi kryminały? A może romantyczne opowieści? Dużo podróżuje i czyta reportaże ze świata? Znając ulubionych autorów czy gatunek literacki współpracownika, łatwiej będzie wybrać książkę na prezent.

Galanteria, elektronika lub karta podarunkowa

Jeśli znajomy z pracy często jest w delegacji lub po prostu lubi podróżować, warto podarować mu elegancką teczkę biznesową, podróżną torbę na laptop lub dobrej jakości portfel. Wielbiciel nowinek technologicznych powinien z kolei ucieszyć się z elektroniki, np. powerbanka, uchwytu do telefonu czy zestawu Bluetooth. Gadżety nawiązujące do zainteresowań zawsze fantastycznie sprawdzają się jako prezenty świąteczne.

Chcesz zaskoczyć współpracownika czymś naprawdę ciekawym? Podaruj mu voucher na coś wyjątkowego, co pozwoli mu doświadczyć nowych rzeczy. Jeśli bardzo się lubicie, a twój budżet na to pozwala, możesz obdarować go voucherem np. na warsztaty kulinarne, strzelnicę czy zabieg kosmetyczny. Bezpiecznym pomysłem zawsze jest też karta podarunkowa do restauracji lub wybranego sklepu. Dzięki niej obdarowana osoba będzie mogła kupić sobie dokładnie to, na co będzie mieć ochotę.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *