Prezent na imieniny nie musi być nudny – oryginalne propozycje prezentów

Wśród prezentów na imieniny bardzo często pojawiają się alkohole, słodycze czy też kartki z życzeniami. Jednak nawet tym upominkom można nadać taką formę, aby nikt nie ocenił je jako nudnych. Co jeszcze można kupić na prezent imieninowy?

Gdzie szukać inspiracji na prezent imieninowy?

Największą bazą pomysłów na prezenty jest obecnie internet. W sieci pojawiają się serwisy, które prowadzą katalogi towarów przeznaczonych wyłącznie do podarowania drugiej osobie. Dzięki nim każdy bez problemu wybierze odpowiedni produkt dla kogoś bliskiego. Całą bazę można podzielić na kategorie. Służą one wyselekcjonowaniu właściwych pomysłów na podstawie następujących kryteriów: płeć, okazja, charakter upominku, a także stopień zażyłości i powiązań między nami i odbiorcą. W ten sposób zwiększamy szanse na to, że prezent na imieniny trafi będzie trafiony.

Tradycyjny prezent na imieniny nie musi być nudny

Tradycyjny prezent nie musi być nudny. Przeglądając dostępne w internecie inspiracje, można zobaczyć między innymi skarpety z nietypowymi kolorowymi nadrukami. Dodatkowo istnieje możliwość naniesienia na pudełko wybranego spersonalizowanego napisu, na przykład życzenia imieninowe. Dobrym pomysłem będzie również odpowiednie zapakowanie alkoholu. Bez problemu znajdziemy pudełko na wino z akcesoriami, na którym z powodzeniem można umieścić grawer z cytatem, dedykacją oraz datą upamiętniającą wydarzenie. Bez wątpienia taki prezent sprawi radość każdemu.

Oryginalne prezenty dopasowane do zainteresowań

Wybierając prezent, należy wziąć pod uwagę między innymi: płeć obdarowywanej osoby, wiek, styl życia, a także zainteresowania. Te informacje umożliwią nam znalezienie idealnego podarunku. W przypadku osób kochających podróże sprawdzi się mapa świata z możliwością zaznaczenia miejsc odwiedzonych, zaplanowanych, a także wymarzonych. Z kolei zestaw narzędzi, koszulka z nadrukiem “złota rączka – tata Staszek” będzie idealnym pomysłem na prezent dla majsterkowiczów.

To już ostatnia propozycja, a ty nadal nie znalazłeś odpowiedniego prezentu? Sprawdź więcej w artykule: Prezent na imieniny – 5 propozycji na prezent imieninowy.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *