Premiera PROFHILO® BODY, innowacyjnego protokołu zabiegowego szwajcarskiej firmy IBSA, który w opinii lekarzy wstrząśnie rynkiem medycyny estetycznej!

W piątkowy wieczór w warszawskim hotelu Marriott po raz kolejny mogliśmy świętować innowacyjne podejście producenta dermatologicznych wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego IBSA Derma do piękna i medycyny estetycznej.

W gronie lekarzy, zespołu IBSA i przy muzycznej oprawie artystki jazzowej Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego poznaliśmy nowy produkt PROFHILO® BODY. Na piątkowym evencie, który poprowadził Olivier Janiak, wybrzmiały główne hasła IBSA czyli YOU ARE A MASTERPIECE czy BEAUTY IS YOU, które doskonale odzwierciedlają podejście producenta do medycyny estetycznej – zabiegi mają podkreślić naturalne piękno pacjenta. Drugi dzień wydarzenia był szkoleniem lekarzy medycyny estetycznej oraz przedstawieniem idei nowego produktu. Swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami podzielili się DR MONIKA NUNBERG-SAWICKA,  DR BOŻENA JENDRYSIK oraz DR MARCO BARTOLUCCI.

PROFHILO® BODY wychodzi naprzeciw potrzebom, a często frustracjom pacjentów w różnym wieku, którzy mierzą się z utratą jędrności ciała – której objawy nie wyglądają identycznie u każdego, a oprócz genów, wiele zależy od środowiska, nawyków i stylu życia. Według badania rynku przeprowadzonego przez IBSA, dla większości ankietowanych kobiet utrata jędrności skóry  nie jest tylko niedoskonałością, niewielkim defektem, ale może również stanowić prawdziwy problem, który będzie miał znaczny wpływ na ich codzienne życie.

IBSA Derma prezentując nowe podejście do utraty jędrności ciała, stworzyła kompletny protokół zabiegowy, który łączy zabiegi iniekcyjne wykonywane w ośrodku medycznym z pielęgnacją domową. PROFHILO BODY® to połączenie szwajcarskiej precyzji z włoskim zamiłowaniem do piękna

PROFHILO BODY® TO NOWA SZANSA NA SPEŁNIENIE POTRZEB PA C J E N T E K.

W portfolio IBSA Derma znajdziemy takie produkty jak: PROFHILO®, Aliaxin® i VISCODERM®

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *