Poznaj Revitalift Filler, przywróć skórze młody wygląd

Poznaj Revitalift Filler, przywróć skórze młody wygląd

Zarówno kobiety młodsze, jak i te w dojrzałym wieku marzą, aby móc cieszyć się zdrowym i nieskazitelnym wyglądem przez długie lata. Marki kosmetyczne proponują coraz to nowsze rozwiązania, które mają w tym pomóc – kremy, maseczki, zabiegi i masaże twarzy, peelingi i inne produkty. Często zdarza się jednak, że wybrane specyfiki nie działają z powodu zbyt niskiej zawartości składnika aktywnego lub receptury niedostosowanej do danego typu cery. Mimo wszystko na rynku dostępna jest seria kosmetyków, które pomogą przywrócić i zachować młody wygląd skóry – poznaj Revitalift Filler od L’Oréal!

Revitalift Filler – innowacyjne podejście

Revitalift Filler to seria kosmetyków, przy której tworzeniu zainspirowano się medycyną estetyczną. W rezultacie powstały produkty dające efekty zbliżone do tych, które można uzyskać po zabiegu w gabinecie specjalisty, co najważniejsze, bez żadnych chirurgicznych ingerencji! Że jest to seria innowacyjnych produktów, można powiedzieć już patrząc na same opakowania – przeplatające się kolory srebrny, czerwony i fioletowy tworzą nowoczesny i unikatowy design. Dzięki temu produkty sprawiają wrażenie profesjonalnych kosmetyków, kojarzą się z przynoszącymi natychmiastowe efekty zabiegami medycyny estetycznej i budzą zaufanie klientek. W skład serii Revitalift Filler wchodzą dwa kremy: na dzień i na noc, krem pod oczy, serum oraz maska na noc. Założeniem całej serii jest poprawa wyglądu skóry twarzy za pomocą zawartości kwasu hialuronowego – przywrócenie jej młodego wyglądu i sprężystości.

Kremy z serii Revitalift Filler

W skład serii Revitalift Filler wchodzą łącznie trzy kremy – na dzień, na noc i pod oczy. Krem na dzień oprócz kwasu hialuronowego zawiera także Fibroxyl, czyli substancję roślinną – takie połączenie skutecznie wypełnia zmarszczki i zwiększa objętość skóry. Dodatkiem aktywnym kremu na noc jest ekstrakt Galanga – pomaga minimalizować ślady po odciśnięciach pozostawionych przez poduszkę i wypełnia zmarszczki. Dzięki temu o poranku na twarzy nie będą widoczne ślady zmęczenia, skóra zyska nawilżenie i będzie wyglądać bardzo świeżo. Krem pod oczy z serii Revitalift Filler to kosmetyk, który poprawi napięcie skóry pod oczami, wygładzi doliny łez i kurze łapki oraz zapewni nawilżenie tego newralgicznego obszaru. Wszystkie trzy kremy mają bardzo wysokie stężenie kwasu hialuronowego, dzięki czemu jest on lepiej przyswajalny, co daje szybkie efekty – przykładowo po zastosowaniu kremu pod oczy pierwsze efekty mają być zauważalne już po kilku godzinach!

Kompleksowa pielęgnacja z Revitalift Filler

Kremy to jednak niejedyne kosmetyki wchodzące w skład serii Revitalift Filler. Serum, w oryginalnym opakowaniu, ma jeszcze wyższe niż kremy stężenie kwasu hialuronowego – jego działanie jest szybkie, a aplikacja bardzo prosta. Ten kosmetyk pozwala na odzyskanie i utrzymanie sprężystości skóry i wypełnienie zmarszczek. Dzięki temu kontur twarzy odżyje! Serum Revitalift Filler to więc dobra opcja dla pań zmagających się z zapadłymi policzkami lub opadającymi powiekami. Ciekawym i innowacyjnym produktem jest także Hyaluromaska na noc, będąca zamiennikiem kremu na noc z tej samej serii. Jak przekonuje producent, produkt zawiera kropelki o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego – taka nocna kuracja zapewni błyskawiczne nawilżenie, co przełoży się na promienny i świeży wygląd w ciągu dnia, a także wygładzenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu skóry. Revitalift Filler to seria idealna zarówno dla tych pań, u których problemy z elastycznością skóry już występują, jak i dla tych, które chcą się przed nimi uchronić w przyszłości.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *