Pomysły na nietypowe 18 urodziny

Wiele osób marzy o wyjątkowych 18 urodzinach. Co prawda, cały czas popularne są domówki, dyskoteki, czy imprezy do białego rana w wynajmowanych salach. Jednak coraz więcej młodych ludzi chce, aby było to coś niezwykłego. Nie koniecznie wiążącego się z tańcem, śpiewem i alkoholem pitym do białego rana. Organizacja takiej imprezy na pewno jest mniej kosztowna, choć wymaga lepszego przygotowania. Zaproszenia na 18 muszą być tematyczne nawiązujące grafiką do miejsca i charakteru imprezy.

Osobisty festiwal kolorów

Świetnym i niecodziennym pomysłem jest organizacja prywatnego festiwalu kolorów. Imprezę trzeba urządzić na świeżym powietrzu. Takie przyjęcie można zorganizować na działce lub w rodzinnym ogrodzie. Dobrze by było, gdyby na zewnątrz znajdowała się altana lub jakiekolwiek zadaszenie. Wtedy deszcz i niepogoda niestraszna takiej imprezie. Podczas trwania przyjęcia warto urządzić grilla lub zamówić catering. Wtedy zyska się pewność, że nikt z imprezy nie wyjdzie głodny. Ozdoby można wykonać samodzielnie. W tym celu wystarczy zakupić bibułę, kolorowy papier, nie zapominając o proszkach holi. Organizując taką imprezę osiemnastkową, warto wcześniej powiedzieć o tym swoim znajomych, którzy na pewno chętnie przyłączą się do przygotowań. Można to zrobić za pomocą kolorowych zaproszeń na 18. Aby realizacja pomysłu przebiegła sprawnie, zaproszenia na 18 warto wręczyć kilka tygodni przed imprezą. Powinny one nawiązywać tematycznie do imprezy, być różnokolorowe, ozdobione grafiką z balonami lub fajerwerkami. Zaproszenia na 18 powinny być wypisane samodzielnie, zdecydowanie zwiększa to atrakcyjność imprezy.

Escape room w mieście lub domu

Dla osób lubiących wyzwania to świetna rozrywka. Szczególnie gdy zaproszeni gości to prawdziwi przyjaciele i chcą coś samodzielnie zorganizować tylko i wyłącznie dla solenizanta. Wystarczy w zaproszeniu na 18 wpisać swoje życzenie oraz wybrać grafikę nawiązującą do tej tematyki, a wtedy powinna zadziać się magia! Jeśli w grę nie wchodzi indywidualny escape room, zawsze można wybrać jeden z wielu w mieście. Może stanowić zarówno początek, jak i koniec imprezy. Wybierając escape room po południu, wieczorem można urządzić grilla lub iść na imprezę kończącą osiemnastkowy dzień pełen wrażeń. Zaproszenia na 18 muszą być w odpowiednim stylu. Powinny być żartobliwe, ale też wyposażone w nutkę tajemnicy. Poleca się te, które wyglądają jak wezwanie na policję lub nawiązują do dowodu osobistego ozdobionego śmiesznymi grafikami i napisami.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *