Pokaz Mody Tru Trussardi – zobacz naszą fotorelację

W sopockim klubie „The Roof” odbył się pokaz mody ekskluzywnej włoskiej marki Tru Trussardi.

Historia firmy Tru Trussardi rozpoczyna się ponad 100 lat temu we włoskim Bergamo, gdzie Dante Trussardi otworzył fabrykę luksusowych, skórzanych rękawiczek. Niezwykły kunszt, fantazja i wysoka jakość oferowanych towarów szybko pchnęły firmę do rozwoju i na rynku zaczęły się pojawiać inne elementy garderoby z logiem Tru Trussardi. Marka od zawsze tworzyła unikalne projekty, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy cenią nieformalną elegancję, jakość materiałów oraz klasykę umiejętnie przełamaną innowacją. Tru Trussardi to propozycja dla aktywnych, przebojowych i świadomych mieszkańców wielkiego miasta, którzy nie boją się wyróżnić stylem i dobrym smakiem. Na sezon jesienno-zimowy dla Pań przygotowano mix tkanin, faktur i kolorów. Eleganckie, połyskujące złotem, metaliczne materiały, obcisłe sukienki czy krótkie skórzane kurtki przełamane zostały przez swetry o grubym splocie, ciepłe futra, wełniane szale i czapki. Nie brakowało mocnych akcentów kolorystycznych – niebieski w wielu odsłonach, mocnych turkusach czy głębokim granacie zdecydowanie święcił triumf w nowej kolekcji włoskiej marki. Przełamaniem stonowanej kolekcji były również mocne akcenty, takie jak wzór w pepitkę czy ornamenty etniczne.

Dla panów marka przygotowała dobrze skrojone koszule, cardigany oraz kurtki w zrównoważonych i ciepłych odcieniach, odpowiednie zarówno na oficjalne zebranie w biurze, jak i nieformalne spotkanie na mieście. W jesienno-zimowej ofercie marki znajdziemy również bogatą ofertę akcesoriów. Ciepłe kapelusze, obszerne miejskie torby i eleganckie skórzane paski w kolorach jesieni dopełnią każdej stylizacji.

Na pokaz kolekcji jesień-zima 2015/2016 zaproszeni zostali goście ze świata mediów, mody, kultury i biznesu. Oprócz samego pokazu na imprezie odbyły się konkursy i loterie. Sponsorami i współorganizatorami wieczoru były marki BMW Gdańsk, Douglas oraz P.Roccialli. Wspaniała atmosfera ciepłego letniego wieczoru oraz widok wprost na pobliską plażę i morze to okoliczności dzięki którym goście bawili się świetnie jeszcze długo po prezentacji kolekcji.

 

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *