Pokaz bielizny pt. „Elegancka Kobieta w każdym rozmiarze”

W dniu 20 maja br. odbył się pierwszy, tego rodzaju pokaz bielizny pt. „Elegancka Kobieta w każdym rozmiarze” zorganizowany przez firmę Iroglobal w gdyńskim Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Wydarzenie, wzbudzało zachwyt od samego początku – płatki róż prowadzące gości do sali, w której rozbrzmiewała już muzyka na żywo w wykonaniu grupy Energy Band Gdańsk. Kolejno – na scenie pojawiły się fajerwerki połączone z oprawą muzyczną DJ PI – Paweł Matusiak – Dj na Twoje wesele.


„Każda kobieta zasługuje na piękną bieliznę, bez względu na rozmiar, jaki nosi. Chcemy pokazać normalność i codzienność” tymi słowami Michal Milowicz rozpoczął oficjalnie sobotnie wydarzenie, witając wraz z Paulina Marwińska, licznie przybyłych gości. Na wybiegu, pojawiły się modelki w choreografii Monika Strzyżewska, reżyser pokazu Renata Benke oraz współpraca Monika Olszewska, o wizerunek których zadbał salon Mulieres HAIR & BODY oraz fake bake, prezentując kolejno najnowsze kolekcje marek Triumph, Corin Lingerie, FEBA, Vanilla night&day dostępne na co dzień w salonach Estime Gdynia i Gdańsk dodatków Promod i pończochy od firmy Knittex. O wystrój sceny zadbała firma PCH Rënk.


O poczęstunek zadbali: Lubię wino, Bazaar, Pizzeria Omaggio z Gdyni, Stary Browar Kościerzyna, GastroStaff Drink Bar, K.M. Catering, Nata oraz Komodo Energy Drink. Ważną częścią sobotniego wydarzenia, był występ wokalny Michał Milowicz Oficjalnie, który wcielił się w samego…Elvisa Presleya!
Partnerem strategicznym był Alior Bank Kościerzyna. Głowni sponsorzy pokazu SEA POWER, PandaVoyage.pl, MANA Day Spa, Baltic Hotel Gdynia, Estetique Monika Szymikowska. Patronatem medialnym objęli Radio Złote Przeboje, Together, trojmiasto.pl, Dolce Vita, Magazyn Pomorski, Moda i Ja, . Nad ochroną eventu czuwała firma http://septagon.gda.pl/. Oprawa graficzna Paweł Kępa Nagranie wideo zrobiła firma http://prestigephoto.com.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *