Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

W pięciu czynnych przez cały tydzień gabinetach czekają pracujący tu już od lat specjaliści, których odwiedziły tysiące zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz zafundować sobie kilkadziesiąt bezcennych minut spokoju, przyjemności i afirmacji samego siebie, odwiedź koniecznie strefy SPA i Wellness w hotelu Almond. Możesz też podarować taki niebanalny prezent komuś bliskiemu!

Strefa SPA w gdańskim hotelu Almond jest miejscem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także dla par, które poszukują ciszy i spokoju oraz chcą spędzić czas razem i nacieszyć się sobą podczas wolnego weekendu. A może to idealne miejsce na spędzenie czasu z mamą lub przyjaciółką? Przestrzeń jest przyjazna dzieciom. 

Można się tu oddać w ręce specjalistów i odbyć masaże, rytuały na twarz i ciało (lifting bez skalpela falami radiowymi, wyszczuplanie, termogeniczna liposukcja ultradźwiękowa, masaż próżniowy – wysmuklanie i antycellulitowy, infuzja tlenowa – Dermo Oxy).

Poza lub między zabiegami warto skorzystać ze strefy Wellness. Do dyspozycji pozostaje jedyny w okolicy basen oczyszczany koloidem srebra, a także sauna parowa i fińska oraz jacuzzi. To nie wszystko! Bogata oferta wykonywanych przez specjalistów masaży i zabiegów opartych na naturalnych kosmetykach pozwala kompleksowo zadbać o ciało, wyciszyć duszę i ukoić zmysły. Pracuje się tu tylko na wysokiej jakości ekologicznych produktach, o czystych składach, bezpiecznych i skutecznych: Decleor, Herla, Rosafilo, Monduniq.

Czego można się spodziewać na miejscu? Czekają na klimatyczne gabinety, łagodna relaksacyjna muzyka, piękne zapachy, światło świec.

Świąteczna oferta voucherów zaczyna się już od już od 119 zł. Są to nasze najpopularniejsze zabiegi, lubiane i polecane przez dotychczasowych gości SPA. Voucher jest ważny przez cały rok! Dostępny w wersjach elektronicznej lub papierowej. Dzięki sklepowi internetowemu można też zrobić proste zakupy dosłownie w dwie minuty.

Jak zastanawiasz się nad wyborem zabiegu, skontaktuj się z recepcją SPA, gdzie chętnie doradzą, jaki zestaw wybrać.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *