Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

magazynkobiet.pl - E51AAA9F D09E 45C5 8788 D16776423ADC 1050x591 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

W pięciu czynnych przez cały tydzień gabinetach czekają pracujący tu już od lat specjaliści, których odwiedziły tysiące zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz zafundować sobie kilkadziesiąt bezcennych minut spokoju, przyjemności i afirmacji samego siebie, odwiedź koniecznie strefy SPA i Wellness w hotelu Almond. Możesz też podarować taki niebanalny prezent komuś bliskiemu!

magazynkobiet.pl - SPA insagram 1024x1024 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

Strefa SPA w gdańskim hotelu Almond jest miejscem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także dla par, które poszukują ciszy i spokoju oraz chcą spędzić czas razem i nacieszyć się sobą podczas wolnego weekendu. A może to idealne miejsce na spędzenie czasu z mamą lub przyjaciółką? Przestrzeń jest przyjazna dzieciom. 

magazynkobiet.pl - 3 1024x1024 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

Można się tu oddać w ręce specjalistów i odbyć masaże, rytuały na twarz i ciało (lifting bez skalpela falami radiowymi, wyszczuplanie, termogeniczna liposukcja ultradźwiękowa, masaż próżniowy – wysmuklanie i antycellulitowy, infuzja tlenowa – Dermo Oxy).

magazynkobiet.pl - 1 1024x1024 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

Poza lub między zabiegami warto skorzystać ze strefy Wellness. Do dyspozycji pozostaje jedyny w okolicy basen oczyszczany koloidem srebra, a także sauna parowa i fińska oraz jacuzzi. To nie wszystko! Bogata oferta wykonywanych przez specjalistów masaży i zabiegów opartych na naturalnych kosmetykach pozwala kompleksowo zadbać o ciało, wyciszyć duszę i ukoić zmysły. Pracuje się tu tylko na wysokiej jakości ekologicznych produktach, o czystych składach, bezpiecznych i skutecznych: Decleor, Herla, Rosafilo, Monduniq.

magazynkobiet.pl - 2 1024x1024 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

Czego można się spodziewać na miejscu? Czekają na klimatyczne gabinety, łagodna relaksacyjna muzyka, piękne zapachy, światło świec.

magazynkobiet.pl - IMG 2923 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

Świąteczna oferta voucherów zaczyna się już od już od 119 zł. Są to nasze najpopularniejsze zabiegi, lubiane i polecane przez dotychczasowych gości SPA. Voucher jest ważny przez cały rok! Dostępny w wersjach elektronicznej lub papierowej. Dzięki sklepowi internetowemu można też zrobić proste zakupy dosłownie w dwie minuty.

magazynkobiet.pl - basen wellness 1024x1024 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA

Jak zastanawiasz się nad wyborem zabiegu, skontaktuj się z recepcją SPA, gdzie chętnie doradzą, jaki zestaw wybrać.

magazynkobiet.pl - basen post 1024x683 - Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA
Podaruj sobie lub bliskim odrobinę Spokoju, Przyjemności i Afirmacji – SPA
Rate this post

Polacane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *