Plakat ze znakiem zodiaku – poznaj autorską kolekcję niepowtarzalnych wzorów

plakat Wodnik

Co sprawia, że jesteśmy tacy, a nie inni? Wychowanie, geny, a może kultura kraju, w którym się urodziliśmy? Teorii jest mnóstwo, ale źródłem, do którego sięga wielu z nas, jest astrologia, która odpowiedzi szuka w ułożeniu ciał niebieskich na nieboskłonie. To właśnie ta dziedzina stała się inspiracją dla autorskiej kolekcji plakatów firmy Redro. 

Człowiek od zarania dziejów szukał odpowiedzi na takie pytania jak: skąd pochodzi, kto rządzi światem, a także co go czeka w przyszłości. Gdzie najczęściej kierował swój wzrok? Na nocne niebo, które mieniło się tysiącem błyszczących punkcików. Z czasem dojrzał w nich bardzo konkretne kształty ludzi i zwierząt i zyskał pewność, że to nie przypadek – że za nimi muszą się kryć magiczne moce. I właśnie ta niesamowita aura pełna magii widoczna jest w autorskiej kolekcji stworzonej przez firmę Redro. Co jest w niej tak wyjątkowego? To, że pierwowzorem były ręcznie wykonane malunki akwarelami, które następnie zostały zamienione w druk – trwały i odporny na niekorzystne czynniki jak wilgoć czy promienie UV. Dzięki temu plakat ze znakiem zodiaku może ozdobić każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu. Jest to propozycja nie tylko dla miłośników astrologii i wróżbiarstwa, ale także dla wszystkich, którzy szukają efektownej, eleganckiej i niepowtarzalnej dekoracji.   

Nieziemski przepis na aranżację wnętrza  

Co nam zagwarantuje oryginalny wystrój wnętrza? Akcenty dekoracyjne, które od razu przyciągną uwagę. Często wybieranym motywem są floralne przedstawienia, typograficzne wzory czy malownicze pejzaże. Szukając jednak najlepszego rozwiązania, warto postawić na niepowtarzalne ilustracje, które odznaczają się artystycznym charakterem. Dlaczego? Nie tylko dlatego, że bardzo efektownie się prezentują. Takie ozdoby odznaczają się uniwersalnym i ponadczasowym charakterem, dlatego możemy być pewni, że będą znakomicie wyglądać w naszym mieszkaniu przez lata. Idealnym przykładem jest pochodzący z autorskiej kolekcji Redro kosmiczny plakat. Znak zodiaku w formie wydruku wykonanego z ręcznie namalowanej akwareli wprowadzi całkowicie nową jakość do dotychczasowego wystroju. Panna z plecionym warkoczem, baran o zakręconych rogach czy ukazany w galopie strzelec – każdy z tych nieziemskich wizerunków odznacza się wdziękiem i elegancją, a drobne punkciki gwiazd potęgują wrażenie ruchu, dzięki czemu kształty są bardziej dynamiczne.  

Twój znak zodiaku, czyli wystrój w Twoim stylu 

By wnętrze było naprawdę niepowtarzalne, warto wziąć pod uwagę siebie. Co mamy na myśli? Przyjrzyjmy się swoim zainteresowaniom, pracy, którą wykonujemy, lub cechom naszej osobowości. Aranżacja, do której stworzenia posłużyły nam takie zagadnienia, będzie nie tylko oryginalna, ale i dopasowana do nas. A to z kolei zagwarantuje nam znakomity efekt. Informacja, kiedy się urodziliśmy, może stanowić doskonały punkt wyjścia do wybrania ściennej dekoracji jaką jest plakat. Znak zodiaku dla tych, którzy interesują się astrologią, jest zbiorem bardzo ważnych i wartościowych danych dotyczących tego, kim jesteśmy, a także kryjących w sobie zapowiedź tego, co może nas spotkać w przyszłości. Akwarelowy wzór mieniący się gwiazdami zawieszony w najbardziej reprezentacyjnym miejscu – nad kanapą w salonie lub nad wezgłowiem łóżka w sypialni – stanie się akcentem, dzięki któremu w przestrzeni mieszkania zamanifestuje się nasza osobowość. 

Gallery wall dedykowana członkom rodziny     

Autorska kolekcja stworzona przez Redro zawiera 12 znaków zodiaku, znaki nie kosztują dużo pieniędzy a pod każdym z nich znajduje się informacja, jakiego okresu w roku dotyczy. Dekorując wnętrze, możemy uwzględnić nie tylko siebie, ale i swoją rodzinę lub przyjaciół, z którymi mieszkamy. Bardzo dużą popularnością cieszą się ścienne ozdoby w postaci gallery wall. Jest to kompozycja składająca się z kilku przedstawień zestawionych ze sobą w oryginalny sposób. Wszystkie wzory mogą być takiego samego formatu, ale mogą się także różnić; mogą być zawieszone w sposób symetryczny lub fantazyjny, jeśli chcemy, by pokój nabrał wyrazistości – możliwości na wyczarowanie unikalnego zestawienia jest więc nieskończenie wiele. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że gallery wall będzie się odznaczać ponadczasowym charakterem, a co najważniejsze, będzie mieć dla nas realną wartość, ponieważ będzie w sposób symboliczny prezentować najbliższe nam osoby. Kompozycję stworzoną na bazie autorskich wzorów możemy rozbudować innymi kosmicznymi motywami również w postaci akwarelowych malunków. 

Nasz dom powinien być naszą oazą spokoju, miejscem, które pasuje do naszej osobowości i zainteresowań. Jeśli wierzymy, że w gwiazdach zapisane jest nasze życie, unikalne plakaty z kolekcji Redro pozwolą nam wprowadzić kosmiczny pierwiastek do wystroju salonu czy sypialni. W ten sposób odległe konstelacje znajdą się na wyciągnięcie ręki.

Więcej plakatów z kolekcji Znaki Zodiaku znajdziecie na stronie Redro.pl

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *