Plac Piękna po raz kolejny zawita do Centrum Riviera

kobieca strona Riviery

Kobieca strona Riviery

Z okazji Dnia Kobiet w Centrum Riviera na każdą kobietę czeka moc atrakcji, które pomogą paniom wydobyć ich wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Uczestniczki skorzystają z bezpłatnych konsultacji z ekspertami oraz ekspertkami, które z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania z zakresu zdrowia, urody, psychologii czy dietetyki. Będzie to także okazja do relaksu, skupienia się na swoich potrzebach i wprowadzenia zmian w wizerunku! Riviera zaprasza na Plac Piękna dniach 10-11 marca w godzinach 11:00-19:00. Na stoiskach będą czekać także konkursy i upominki!

Plac Piękna w gdyńskim Centrum Riviera to wydarzenie, które co roku przyciąga uwagę tysiąca kobiet w różnym wieku oferując chwilę odpoczynku i rozrywki oraz spotkania ze specjalistami, którzy bezpłatnie przeprowadzą badania i udzielą konsultacji. Dzień Kobiet to idealny moment na spędzenie czasu ze swoją przyjaciółką, mamą, babcią a może córką. Centrum Riviera z myślą o kobietach stwarza miejsce dla każdej z pań jak w najlepszym SPA. Znajdziemy tu wszystko czego potrzebuje współczesna kobieta

Plac Piękna to świetna okazja do rozrywki i zadbania o siebie, a także do odkrywania i celebrowania swojej kobiecości. Zabierz ze sobą bliskie ci osoby i świętuj Dzień Kobiet w Centrum Riviera.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *