Pierwszy salon CHANGE Lingerie w Trójmieście.

Zapraszamy 23 listopada na wielkie otwarcie w Galerii Bałtyckiej

W czwartek, 23 listopada o godzinie 15:00 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku zostanie otwarty nowy salon z bielizną Change Lingerie. To pierwszy salon firmowy marki w Trójmieście, a 20 w Polsce. Na jego potrzeby wynajęto lokal usytuowany na pierwszym poziomie galerii, naprzeciwko sklepu Adidas/Reebok. Z okazji otwarcia dla Klientów przygotowano wiele atrakcji oraz promocję specjalną – 40% na wszystko, która obowiązywać będzie do 03.12.2017.

Duńska marka z okazji otwarcia pierwszego i wyczekiwanego salonu w Trójmieście przygotowała dla Klientów szereg atrakcji i niespodzianek. Po oficjalnym przecięciu wstęgi, od godziny 15:00 stylistka – Hanna Góraj będzie bezpłatnie wykonywać Paniom analizę kolorystyczną, analizę sylwetki oraz podpowie co powinno znaleźć się w szafie każdej kobiety. Salon odwiedzi także gość specjalny – aktorka Agnieszka Kawiorska, która jest wielbicielką marki. W filmowym dorobku Pani Agnieszki Kawiorskiej są m.in. filmy takie jak: „Pitbull. Ostatni pies”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny” czy „Katyń”. Do dyspozycji Pań będą profesjonalne brafitterki marki Change, które pomogą idealnie dopasować bieliznę. Dla pierwszych 200 Pań przygotowano także drobne upominki do wszystkich zakupów oraz konkurs, w którym do wygrania będą vouchery podarunkowe do Change. Spotkanie umili słodki poczęstunek i wyborne wino.

W nowym salonie Change Lingerie dominuje przepełniony lekkością i prostotą skandynawski design. Funkcjonalnie urządzone wnętrze jest jasne, ciepłe i przytulne. Wyposażenie charakteryzuje się minimalizmem, czystością formy i nieskomplikowanymi kształtami. Uwagę przyciągają naturalne drewno i tworzące atmosferę oświetlenie. Stonowane barwy, naturalne materiały i wysmakowane formy pozwalają Klientom złapać głęboki wdech i zapewniają komfort zakupów.

Change Lingerie działa na polskim rynku od 6 lat i podbija rynek bieliźniany oferując szeroką paletę rozmiarów biustonoszy (miski A – M, obwody od 60-100) oraz idealne dopasowanie bielizny dzięki profesjonalnemu doradztwu w zakresie brafittingu we wszystkich naszych salonach. – mówi Marcelina Zięciak, PR Manager marki Change.

Marka oferuje 3 kolekcje: Change, Charade oraz Intimate, dzięki którym każda kobieta znajdzie swój idealnie dobrany model. Najnowsza kolekcja bielizny Change na sezon jesień/zima emanuje kobiecością i kusi finezją wykonania. Efektowna i zmysłowa bielizna urzeka kolorami, dopracowanymi detalami i subtelnymi koronkami.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *