Pierwsze inauguracyjne spotkanie z cyklu „Po prostu bądź” | 24.10.2018

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Chcemy głośno mówić, o tym jak ważna jest profilaktyka i regularne badania, ale nie tylko.
Z przyjemnością zapraszamy wszystkie Panie, niezależnie od wieku, stanowiska czy wykształcenia na pierwsze inauguracyjne spotkanie z cyklu „Po prostu bądź”.
Będziemy rozmawiać m.in. o akceptacji siebie i własnego ciała, o relacjach, o zmianach w naszym życiu i czy jesteśmy na nie gotowe.
Podczas „Godziny dla Siebie” będzie okazja do skorzystania z krótkich zabiegów kosmetycznych.
Pozwólmy sobie oderwać się od domowych obowiązków, od spraw zawodowych i wszystkich innych problemów, które zaprzątają nam głowę.

24 Października 2018, 09:00-19:15 (Środa)

Podczas eventu:

– wspieramy Stowarzyszenie Amazonki Gdańsk – zorganizowana zostanie zbiórka „do puszki”,
– istnieje możliwość dołączenia do akcji „Oddaj stanik do re(cyc)lingu” – oddaj stary stanik i otrzymaj 20zł rabatu na nowy,
– wspieramy Hospicjum Pomorze Dzieciom poprzez akcję „Uśmiech za czesanie” – szansa na profesjonalną fryzurę za uśmiech i wrzucenie „do puszki” symbolicznej kwoty na Hospicjum
– będzie okazja do zbadania piersi przez położną, będzie można skorzystać z porad profesjonalnej brafitterki, będzie można poznać jesienne trendy w makijażu i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji na po-porstu-badz.pl
https://www.facebook.com/events/309958836498584/

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *