Perfumeria Quality Missala w Gdańsku

fot. Mateusz Ochocki.

Perfumy elitarnych marek nareszcie zawitały do Trójmiasta. Po Warszawie, Toruniu, Poznaniu, Opolu i Wrocławiu nadeszła pora na Gdańsk – to tu przy ul. Ogarnej 3/4, w samym sercu miasta swoje podwoje otworzył butik Perfumerii Quality Missala Gdańsk.

Trochę historii…

fot. Mateusz Ochocki

Nowy gdański butik swoimi korzeniami sięga do jednej z najbardziej poważanych w Europie perfumerii Quality Missala, założonej przez Stanisławę Missalę, kobietę, którą dziś uważa się za prekursorkę niszowych ekskluzywnych zapachów w Polsce. Kiedy w latach 90 w Polsce królowała woda brzozowa Stanisława Missala nie bała się marzyć, a dzięki tej odwadze sięgnęła znacznie dalej niż inni. Podążając za tym, co innym wydawało się nieosiągalne, stworzyła perfumerię, jakiej jeszcze nie było z zapachami, które do tej pory były jedynie nieuchwytnym pragnieniem.

Gdański butik Quality

fot. Mateusz Ochocki

Koneserzy perfum od lat doceniają niezwykle bogatą ofertę butików Perfumerii Quality Missala. Na półkach gdańskiej fili nie zabraknie sztandarowych wonności wprowadzonych przez markę na polski rynek. Amouage, Annick Goutal, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, Kilian, Maison Francis Kurkdjian, Menard, Montale, Nasomatto, Puredistance, Valmont, Visoanska – te marki i wiele innych udowadniają, że Quality to perfumeria z najwyższej półki.

fot. Mateusz Ochocki.

Więcej niż perfumy

Poza elitarnymi zapachami, perfumerie Quality oferują swoim klientom również kosmetyki pielęgnacyjne, uważane za prawdziwe objawienie na rynku beauty. Światowej sławy marki takie jak Visoanska, Menard Cosmetics czy Valmont skradły serca tysiącom klientek i klientów, ceniących sobie najwyższą jakość.

Perfumeria Quality Missala Gdańsk zaprasza!

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *