Otwarcie restauracji Monastico

Niegdyś był tutaj klasztor, przedszkole i szpital, obecnie – oaza szyku i dobrego smaku. Położona w samym sercu Gdańska restauracja Monastico otworzyła swoje podwoje. Goście, którzy zostali zaproszeni na oficjalne otwarcie Monastico, mieli okazję skosztować specjałów autorstwa szefa kuchni Marcina Leszczyńskiego wzbogacone smakiem starannie dobranych przez sommeliera win.

Wedle zapowiedzi właścicieli restauracji, będzie ona otwarta na nowe pomysły i inicjatywy, nie tylko kulinarne.

Zobacz także:  Jak znaleźć najlepszą wycieczkę objazdową dla siebie? Podpowiadamy

Zdjęcia: Mateusz Dietrich


Podziel się

Archiwum magazynu