OFICJALNE OTWARCIE M∙A∙C COSMETICS W FORUM RADUNIA!

Gdańsk, 5 czerwca 2018 r. – M·A·C (Makeup Art Cosmetics), profesjonalna marka makijażowa, z radością informuje o wydarzeniu Art of the Lip organizowanym z okazji otwarcia salonu M·A·C w Gdańsku, w centrum handlowym FORUM RADUNIA na poziomie 1.

Już od wtorku, 5 czerwca, M∙A∙C Cosmetics będzie oficjalnie świętował otwarcie swojego nowego salonu w centrum handlowym Forum Radunia w Gdańsku. Motywem przewodnim wydarzenia będzie Art of the Lip, czyli sztuka pielęgnacji i makijażu ust.

W dniach 5 – 9 czerwca artyści marki będą prezentowali najnowsze trendy makijażowe na sezon wiosna/lato, będzie również możliwość zapisania się na darmowy makijaż. Zapisy na odbywają się pod numerem telefonu: +48 609 907 995. Bezpłatny makijaż ust możliwy jest na miejscu, bez wcześniejszych zapisów!
Salony M·A·C są zaprojektowane tak, aby dostarczać bezkonkurencyjne usługi makijażowe, edukacyjne i sprzedażowe. Są również miejscem, gdzie można doświadczyć etosu marki, bazującego na haśle – All Races, All Ages, All Genders. Szeroka gama produktów M·A·C, poczynając od podkładów do każdego koloru cery, szerokiego wyboru kolorów do oczu, ust i policzków, stale dostarcza inspiracji. W salonach M·A·C Klientki znajdą dokładnie to, czego potrzebują do stworzenia makijażu. Przy pomocy utalentowanych i profesjonalnie wyszkolonych artystów, którzy mogą podzielić się najnowszymi trendami, technikami oraz wskazówkami, Klientki mają gwarancję otrzymania doskonałych usług makijażowych dopasowanych do ich stylu i potrzeb. Salon M·A·C zlokalizowany jest na poziomie 1 w Centrum Handlowym Forum Radunia i zajmuje powierzchnię 45m2 metrów kwadratowych. Posiada również 3 stacje makijażowe.

O MARCE M·A·C COSMETICS
M·A·C (Make-up Art Cosmetics) jest czołową marką kosmetyczną, stworzoną w Toronto w 1984 i jest obecnie częścią koncernu Estee Lauder. Popularność firmy wzrosła dzięki przekazom ustnym wśród makijażystów, modeli, fotografów i dziennikarzy na całym świecie. Sklepy M·A·C są teraz obecne w 106 krajach na całym świecie. Śledź markę M·A·C i naszych Senior Artist na twitterze @MACcosmetics
(twitter.com/maccosmetics), polub nas na Facebooku (facebook.com/maccosmetics), śledź nas na Instagramie (Instagram.com/maccosmetics) i obserwuj nasze filmiki na YouTube (youtube.com/maccosmetics).

LOKALIZACJA SKLEPU:
CH Forum Redunia ul. Długi Targ 1/7, 22-100 Gdańsk Poziom 1

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Sobota: 9:00-22:00
Niedziela: 9:00 – 21:00 (wybrane niedziele w miesiącu)

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *