OCH! BAZAR – Targi w Royal Wilanów | Maj

Targi w Royal Wilanów
26 maja 11:00 – 19:00.

Wstęp bezpłatny. Adres: Franciszka Klimczaka 1, Warszawa
Więcej na www.ochbazar.pl

Formularz dla wystawców: www.ochbazar.pl/targi
Mail kontaktowy: info@ochbazar.pl

Targi OCH! Bazar powoli zadomawiają się na Wilanowie. Cieszymy się, że wraz z rozwojem dzielnicy pojawiamy się i my z nowymi ideami i pomysłami. Taki właśnie jest OCH! Bazar – nowoczesny, miejski modowy relaks. 26 maja razem z Royal Wilanów organizujemy wydarzenie: „Dzień dziecka w Royal Wilanów”, podczas którego jednego dnia, w jednym miejscu zbierzemy zdolnych polskich projektantów, lokalne marki i firmy. Zapraszamy na wiosenne zakupy po ubrania, buty, torby, biżuterię, wystrój wnętrz, kosmetyki naturalne – wszystko dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Piękne, niepowtarzalne projekty, oryginalny design, rzeczy których próżno szukać w sklepach. Wiele brandów powitamy pierwszy raz na targach. Zawsze wyszukujemy dla Was nowości i tym razem też mamy nadzieję Was zaskoczyć! Razem z Royal Wilanów wypełniamy czas, gdzie Dzień Dziecka splata się w przyjemne chwile.
WYSTAWCY:

27 Minut
A.D. HANDMADE
AGA MA
Alicja Getka LAB
Awośka
Bee-Bee
Bluebirds & Co.
BonBonKids
BRUMCIUCH
ByMyHands
C#ełmińska
Charcoal Natural
DarOh
DECODE
DEPIL CONCEPT TOWAROWA
Domkove
FABRYKA TROCIN
Filimoniuk Design
FuroSzron
GALERIA BYMYSELF
Galeria Szafa Kasia Kowalska
Geerout
House of April
JOCCOS DESIGN
KELLY
LA BOHEME
LIK
LUMARGO
Magu
MAMAITI
Margaretki
MaRuda dzierga
MARY KAY
Mimika
Multicase
PICCOLO MONDO
Projekt Trzy Baby
RINKO
Robię Co Mogę
Rottlove
s:HEirt
Scatola Cane
SCSF
SELISSE
Sunlovers
TOGAFLO
TRIKOO
TUTTI BUTTI
Viqana
ZIELINSKIBAGS

STERFA CHILLOUT:

Centrum Edukacyjne Teatrzaki / BlisCo Mamy- coworking rodzicielski Wilanów / Polana / FuroSzron / Ban Thai SPA – masaże tajskie

Dodajemy do tego miejski relaks i zapraszamy Was do strefy chillout na terenach rekreacyjno-sportowych Royal Wilanów z muzyką na żywo, leżakami, hamakami, kulinarnymi niespodziankami, atrakcjami i konkursami dla najmłodszych oraz powitalnym torbami od naszych partnerów. Czekać na Was będą – przestrzeń targowa, tereny rekreacyjno-sportowe Royal Wilanów z boiskami do piłki, siatkówki plażowej, strefą streetworkout’u, z uwielbianymi trampolinami, piłkarzykami czy huśtawkami dla najmłodszych.

Przestrzeń targowa, to ok. 1000m2. Usytuowana jest na pierwszym piętrze Royal Wilanów. Na piętro prowadzą 3 windy, schody oraz sala ta jest bardzo dobrze usytuowana komunikacyjnie z Miasteczkiem. Targi odbywają się przy wejściu do klatki D, gdzie będzie znajdowała się recepcja targów i punkt informacyjny. Hostessy oraz znaki informacyjne pomogą Wam odnaleźć wejście.

PATRONI MEDIALNI:

Wilanów – co? gdzie? kiedy? cowwilanowie.pl
SHEMAG.pl
Moje wnętrza.pl
Magazyn DaDa
Dziecko w Warszawie
dlaStudenta.pl
Freestyle.pl
Imperium Kobiet
Kobieta po 30
Magazyn Kobiet Mademoiselle
ModaiJa
OCZY
Roma Magazine
Sales & Shopping
Stylistki.pl
Szafa.pl
CELEBRATE YOUR DAY
Pchli Targ

Royal Wilanów to wysokiej jakości budynek biurowo – usługowy, usytuowany w samym sercu Wilanowa, w prestiżowym sąsiedztwie zabytkowego zespołu parków i ogrodów królewskich Pałacu Wilanowskiego. Na czterech kondygnacjach obiektu znajdzie się nowoczesna powierzchnia biurowa, natomiast na parterze i poziomie -1 budynku znajdą się liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, czynne również poza godzinami pracy biur.

Więcej w aplikacji Royal Wilanów (Pobierz wersję na: -> iOS App: https://goo.gl/fgZ4cx -> Android App: https://goo.gl/HtQ3oE).

Och Bazar – targi polskich projektantów, marek i firm. Innowacyjne, działające od 5 lat, nieustająco rozwijające się i podatne na wszelkie ewolucje i rewolucje branżowe targi mody Och! Bazar zapraszają klientów i odwiedzających kilka razy w roku, tym razem do Royal Wilanów.

DO ZOBACZENIA 26 maja w Royal Wilanów! TEAM OCH! BAZAR

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *