Nowy Browar Gdański – zawsze po drodze

Nowy browar Gdański to wspaniała restauracja i piwo

Aby mile spędzić czas, można odwiedzać nowe lokale gastronomiczne albo wracać do tych sprawdzonych. To drugie rozwiązanie jest znacznie bardziej korzystne, o ile chcemy uniknąć niemiłych niespodzianek oraz skupić się na dobrej atmosferze i pozytywnych wrażeniach. Z pewnością w Nowym Browarze Gdańskim nie można narzekać ani na atmosferę, ani na wrażenia. Lokal jest otwarty zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy. I zawsze łatwo tu trafić.

nowy browar to jedzenie i piwo

Wczoraj i dziś na wyciągnięcie ręki

Nowy Browar Gdański to nowocześnie zaaranżowany lokal mieszczący się w budynku historycznego browaru. Da się wyczuć tutaj ducha dziejów, a warto wiedzieć, że tradycje browarnicze w tej części Gdańska sięgają setek lat wstecz, aż do czasów późnego średniowiecza. Obecnie – delektując się złocistym napojem w nowoczesnych wnętrzach browaru – można omawiać bieżące sprawy, oddawać się emocjom sportowym czy celebrować rodzinne święta. A to wszystko blisko dworca kolejowego w Gdańsku-Wrzeszczu i w dogodnych godzinach. Wiele imprez kończy się tutaj dopiero w późnych godzinach nocnych. Dogodna lokalizacja sprawia, że nie trzeba przejmować się problematycznym dojazdem i powrotem do domu. Z całą pewnością jeśli taki portal jak Beer, Bacon & Liberty napisze o dziesięciu najlepszych miejscach na piwo w Gdańsku – Nowy Browar Gdański zajmie jedno z czołowych miejsc.

Wspaniała restauracja i browar w Gdańsku

Sport i znacznie więcej

Nie od dziś wiadomo, że kibicowanie jednoczy ludzi, a wspólne przeżywanie sportowych emocji przekłada się na niezapomniane wrażenia. I niekoniecznie trzeba oddawać się swojej pasji na stadionie czy przed ekranem telewizora we własnym domu. W Nowym Browarze Gdańskim często można spotkać grupy osób śledzących zmagania sportowe. I nie ma się czemu dziwić – to idealne miejsce, by obejrzeć mecz ulubionej drużyny w dobrym towarzystwie. Lokal oferuje możliwość oglądania transmisji m.in. piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Europy, dyscyplin zimowych, żużla i wielu innych. Słowem – każdy kibic jest tu mile widziany i zawsze znajdzie tu coś dla siebie.

Restauracja nowy browar gdański i oglądanie sportu

Czas wyłącznie zyskany

Nie tylko fani sportu mogą mile spędzić czas w Nowym Browarze Gdańskim. To także znakomite miejsce na organizację imprezy firmowej – na jednym piętrze można tutaj spotkać się nawet w 250 osób. Również osoby planujący bardziej kameralne, rodzinne przyjęcia, takie jak chrzciny, komunie czy urodziny, odnajdą się we wnętrzach browaru. Bogate menu – odwołujące się do smaków z różnych stron świata – z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Atmosfera, która panuje w lokalu, profesjonalna obsługa i dogodna lokalizacja sprawią, że każda impreza w tym miejscu będzie oznaczać tylko i wyłącznie zyskany czas!

logo restauracji Nowy Browar Gdański

Nowy Browar Gdański

ul. Kilińskiego 7E, Gdańsk-Wrzeszcz

tel. 731 707 177

www.facebook.com/NowyBrowarGdanski

5/5 - (2 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *