Naturalne zioła prosto z Peru.

peruwianskie ziola wp

Bogata oferta preparatów witaminowych i suplementów diety sprawia, że można poczuć się przytłoczonym mnogością wyboru. Decydując się na dodanie do codziennej profilaktyki kolejnego elementu warto pomyśleć o wprowadzeniu wysokiej jakości produktów na bazie peruwiańskich ziół – dystrybuowanych przez firmę Uncaria ČR.

Produkty Uncaria ČR są obecne na rynku od roku 2001, i cechuje je najwyższa jakość, a także bazowanie na naturalnych składnikach oraz recepturach znanych od stuleci. Suplementy na bazie ziół, owoców, korzeni, ziaren, kory, liści czy płodów rolnych sprawdzają się jako element wspierający terapię w wielu schorzeniach – jak i zapobiegający im. Firma stale inwestuje w swój rozwój dzięki czemu jej ofertę systematycznie uzupełniają nowe pozycje. Pozwala na to rozbudowane zaplecze technologiczne obejmujące nowoczesny zakład produkcyjny znajdujący się na terenie Republiki Czeskiej. Dystrybucja odbywa się natomiast do wszystkich krajów UE.

Wyjątkowe produkty o różnorodnych zastosowaniach

Peruwiańskie zioła stanowiące składniki produktów Uncaria ČR wyróżniają się na tle innych fitoterapeutycznych komponentów. W sklepie internetowym Uncaria ČR sprzedawane są zarówno w postaci suszu, jak i praktycznych ekstraktów w kapsułkach czy tabletkach. Co istotne, wszystkie produkty sygnowane przez Uncaria ČR są naturalne oraz mają wielokierunkowe zastosowanie. Można ich używać niezależnie od płci, wieku czy współtowarzyszących schorzeń, natomiast ewentualne przeciwwskazania do poszczególnych preparatów są naprawdę nieliczne.
W sklepie Uncaria ČR wszystkie preparaty są podzielone wg praktycznych kategorii. Warto sprawdzić także bestsellery, do których zaliczają się m.in. ekstrakty z bulwy Maca Maka, ekstrakt z Sangre de Drago, suszone owoce Camu Camu, ekstrakt z Alcachofa, susz z rośliny Nopal, ekstrakt z peruwiańskiej kukurydzy Maiz Morado, ekstrakt z pnącza Vilcacora. Zastosowanie roślin peruwiańskich to zarówno terapia, jak i profilaktyka, pomoc w detoksykacji organizmu, wsparcie diety odchudzającej czy procesu rekonwalescencji, a nawet obniżanie cholesterolu. Zioła peruwiańskie sprawdzają się również w problemach natury hormonalnej – zarówno w przypadku pań (dolegliwości okresu menopauzy), jak i panów (problemy z prostatą czy potencją).

Pakiety pełne zdrowia, superfoods i szybka dostawa

W Uncaria ČR bardzo istotne jest indywidualne podejście do Klientów oraz ich potrzeb. Dlatego na stronie regularnie znaleźć można promocje oraz praktyczne zestawy złożone z preparatów, które mogą skutecznie się uzupełniać w wspieraniu profilaktyki lub leczenia konkretnego stanu.

Obok ziół i roślin – w formie suszonej, jak i ekstraktów – w sklepie dostępny jest olej Sacha Inchi o najwyższej zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3, -6 i -9. Ten wyjątkowy olej nadaje się do spożywania na zimno. Oprócz tego na stronie znaleźć można suszone owoce Camu Camu, ziarenka Chia, czekolady pozbawione cukru, alergenów i konserwantów. Warto regularnie odwiedzać stronę Uncaria ČR, zwłaszcza, że asortyment ulega rozszerzeniu, a sam proces zamawiania jest niezwykle prosty.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.peruwianskieziola.pl

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *