Najlepsze słuchawki Marshall – ranking dostępnych modeli

Black,Wireless,Headphones,In,Ear.

Słuchawki bezprzewodowe to dobry zakup dla każdego, kto nie lubi rozstawać się z muzyką. Korzystając ze słuchawek, można słuchać ulubionych utworów cały czas. Nie tylko w domu, ale też podczas biegania albo ćwiczeń na siłowni, w drodze do pracy albo w czasie dalszych podróży. Przydadzą się też wtedy, gdy spędzasz dużo czasu z podcastami albo wciągającym audiobookiem. Niezależnie od tego, do czego dokładnie będziesz używać słuchawek bezprzewodowych, docenisz ich zalety. Wszystkiego można słuchać dyskretnie, nie przeszkadzając innym, w razie potrzeby wyciszyć niechciane odgłosy z zewnątrz, a przy tym kable nie ograniczają swobody ruchów. A kto słynie z produkcji dobrych słuchawek? Na tle innych na pewno wyróżnia się firma Marshall. Poniżej przyjrzymy się najlepszym modelom, które mają w swojej ofercie!

Słuchawki Marshall – polecane modele

Marshall produkuje słuchawki, które cechuje wyrazisty design. To, w połączeniu ze świetną jakością dźwięku, buduje sukces tej marki i sprawia, że ludzie tak chętnie po nie sięgają. Który model możemy polecić? Wytypowaliśmy trzy ciekawe propozycje.

  • Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V – to powszechnie lubiane słuchawki nauszne. Dzięki zastosowaniu składanej konstrukcji zajmują niewiele miejsca, a przy tym wyglądają naprawdę stylowo. Sterowniki dynamiczne dostarczają mocny bas i płynne średnie tony, a tony wysokie zapewniają bogate i niezrównane brzmienie. To wszystko tworzy doskonałą mieszankę dla koneserów dobrej muzyki, którzy zwracają uwagę na detale. Energię w akumulatorze można uzupełnić na dwa sposoby – za pomocą kabla USB lub ładowarki bezprzewodowej. Zaletą jest także mikrofon z redukcją szumu wiatru. Słuchawki wyprodukowano dbając przy tym o środowisko. Duża cześć materiałów pochodzi z recyklingu, a zastosowana skóra jest wykonana z surowców roślinnych.
  • Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Minor IV TWS – druga propozycja skierowana jest do tych, którzy preferują słuchawki douszne. Są bardzo poręczne i niemal nie czuć ich w uchu. Nie dość, że konstrukcja jest bardzo lekka, to jeszcze dzięki wymiennym wkładkom w trzech rozmiarach łatwiej jest idealnie dopasować je do ucha. Ich wodoodporność potwierdza certyfikat IPX5. Nie trzeba obawiać się słuchania muzyki także w deszczowy dzień. Całkowity czas działania tych słuchawek sięga sześciu godzin.
  • Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Motif ANC – trzecia ciekawa opcja jest podobna do drugiej. To także słuchawki douszne, ale wyposażone dodatkowo w ANC, czyli funkcję aktywnej redukcji szumó Chcesz pobyć się niechcianych dźwięków z pokoju obok albo z ulicy? Wystarczy uruchomić odpowiednią funkcję i możesz cieszyć się ulubioną muzykę bez rozpraszaniu uwagi tym co niepotrzebne.

Słuchawki Marshall – które wybrać?

Jak widzisz, lista słuchawek nie jest bardzo długa. Marshall to firma stawiająca na dopracowywanie istniejących rozwiązań. Dlatego nie ma licznych serii produktów, a raczej główne linie urządzeń, które są cały czas udoskonalane. Wybór sprowadza się zatem w dużej mierze do sięgnięcia po słuchawki nauszne lub douszne. Funkcja ANC jest dodatkowym elementem, choć pewnie nie najważniejszym, ponieważ nie każdy będzie często z tego często korzystał. Co pozostaje niezdecydowanym? Zawsze można mieć przecież dwie pary słuchawek – douszne i nauszne, żeby używać ich na przemian, w zależności od konkretnych potrzeb w danej sytuacji. To rozwiązanie odpowiednie dla fanów urządzeń firmy Marshall! Pamiętaj, że słuchawki nauszne mogą być wyjątkowym elementem stylizacji – zwłaszcza, jeśli odznaczają się tak atrakcyjnym designem, jak urządzenia omawianej firmy.

Sprawdź wszystkie słuchawki bezprzewodowe Marshall w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, który model sprawdzi się najlepiej!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *