Modne upięcia włosów na co dzień

Chciałabyś na co dzień nosić ładne upięcia? Sprawdź, co jest aktualnie modne i eksperymentuj z uczesaniem.

Warto na co dzień nieco poeksperymentować i zadbać o inną fryzurę. Upięcia są wygodne, a także wyglądają efektownie. Świetnie uzupełniają stylizację i sprawiają, że każdego dnia możesz wyglądać nieco inaczej. Jeśli do tej pory unikałaś upięć, tłumacząc się brakiem zdolności manualnych, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość — codzienne upięcia są na tyle proste, że bez problemu poradzisz sobie z ich wykonaniem. Co więcej, nie potrzebujesz do nich wielu akcesoriów, wystarczą wsuwki, gumki, wypełnienie do koka, szczotka oraz grzebień.

Upięcia do pracy

Chodzisz do pracy, w której obowiązuje ścisły dress code? A może wykonujesz czynności, w których rozpuszczone włosy po prostu Ci przeszkadzają? Zadbaj o odpowiednie upięcie! Do pracy sprawdzą się bardziej eleganckie fryzury, które nie wymagają dużego nakładu czasu przy ich wykonaniu. Wypróbuj wysokiego kucyka, którego zaczeszesz na gładko. Wokół gumki do włosów wpleć swój kosmyk włosów, tak by nie było jej widać. Gdy masz chwilę, możesz także lekko pofalować włosy. Uzyskasz świetny efekt przy minimalnym nakładzie pracy. Lekkie spryskanie włosów lakierem albo kosmetykiem stylizującym sprawi, że fryzura utrzyma się w ryzach przez cały dzień. Takie uczesanie sprawdzi się na większości stanowisk i doskonale będzie uzupełniało Twoją stylizację do pracy. 

Prosty kok także będzie świetnie prezentował się w pracy. Wystarczy rozczesać włosy i stworzyć koka za pomocą gumki i wypełnienia do koka. Wszelkie wystające kosmyki możesz lekko wypuścić na zewnątrz, by dodać fryzurze zwiewnego charakteru albo wprost przeciwnie — podpiąć je wsuwkami, dla absolutnie gładkiego efektu. Jeśli chcesz osiągnąć oryginalniejszy efekt, możesz stworzyć koka z lekko pokręconych włosów. Więcej świetnych pomysłów na upinanie włosów znajdziesz tutaj

Upięcia na wyjścia 

Na wyjścia możesz fryzurze poświęcić nieco więcej czasu. Wypróbuj bardziej misterne upięcia oraz te zupełnie niezobowiązujące – z mocno wypuszczonymi kosmykami, czy dziewczęcymi warkoczykami. Takie luźne upięcia są bardzo modne, bo świetnie odmładzają, doskonale pasują do kobiecych stylizacji, a także są proste do wykonania. Nie potrzebujesz niesłychanych zdolności, a fryzura nie musi wyglądać idealnie, w końcu lekki nieład jest tutaj wręcz wymagany.

Polecamy wypróbowanie koków połączonych z warkoczykami, podpięć z zawiniętymi kosmykami, czy połączenia pokręconych włosów wraz z różnymi rodzajami plecionych warkoczy. W przeciwieństwie do fryzury na co dzień tutaj masz większe pole do popisu. Nie ogranicza Cię dress code w pracy, czy mała ilość czasu. 

Jeśli nosisz włosy półdługie albo długie, to koniecznie wypróbuj kilku opisanych powyżej fryzur. Są one na tyle łatwe do wykonania, że z pewnością sobie z nimi poradzisz. Wystarczą Ci podstawowe akcesoria do włosów, by stworzyć upięcia, które sprawią, że będziesz prezentowała się naprawdę świetnie. Co więcej, w pracy takie upięcia sprawią, że będzie Ci wygodnie, a Twoje włosy będą wyglądały dobrze mimo upływających godzin. Warto nieco poeksperymentować ze swoją fryzurą i każdego dnia wyglądać nieco inaczej. 

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *