Modne kroje i fasony w stylu streetwear na 2019 rok

Rok 2018 w morze streetwearu to stylizacje z popularnego nurtu „dad fashion”, stylistyka militarna oraz fasony oversizowe. Streetwear to jednak styl w modzie, który wciąż próbuje, ale jednak stawia na pozostawienie umiaru w swoich stylizacjach. 2018 rok mamy już za sobą, dlatego warto przyjrzeć się jakie trendy streetwearu w 2019 roku pojawią się nie tylko na wybiegach, ale również na ulicach.

Pożegnaj obcisłe spodnie

Klasyczne, bardzo wąskie rurki miały już swój czas w świecie mody, który trwał kilka sezonów. Obecnie, trendy streetwearu w 2019 roku nie przewidują powrotu do obcisłych spodni, nawet dla mężczyzn. Flary i dzwony to zdecydowany hit tego sezonu. Na wybiegach będą gościć nie tylko szerokie jeansy, ale również spodnie w różnorodnych kolorach, a nawet może pojawić się przewaga różu.

Uliczny garnitur

Nowy trend streetwear 2019 to luźny garnitur. Na pokazach mody królują garnitury tego rodzaju o luźnym i bardzo luźnym kroju wzbogacone o duże i pojemne kieszenie. Najczęściej pojawiający się kolor to mięta lub lilia, a niekiedy mogą zjawiać się pudrowe sweterki w stylu „dziadka” wraz z dopasowanymi legginsami.

Klasyczne „nerki”

Popularne już w modzie ulicznej „nerki” to hit niemalże każdego sezonu. Małe, poręczne i bardzo wygodne torby, które pozwalają na schowanie najbardziej potrzebnych przedmiotów. Ten trend zdecydowanie zachowa się również w sezonie na 2019 rok. Wygląda świetnie, ale również cechuje się niezwykłą funkcjonalnością. „Nerki” pozwalają na komfortowe schowanie przedmiotów, takich jak portfel, telefon czy mały aparat fotograficzny. Dodatkowo, są bardzo bezpieczne, dzięki czemu nie musimy się martwić o kieszonkowców, których na ulicach nie jest zbyt mało.

Krótko, czyli krótkie spodenki

W XIX wieku amerykańscy chłopcy pracowali w szortach, dopóki nie osiągnęli określonego wieku lub wzrostu. Zaraz po tym otrzymywali pierwszą parę długich spodni, dzięki czemu mogli uniknąć niepochlebnego noszenia shortów z racji ich „niedojrzałości”. Obecnie trendy streetwearu w 2019 roku wskazują na to, że krótkie spodenki będą modne praktycznie w każdej stylizacji, również w połączeniu z garniturem oraz w zestawieniach męskich stylizacji.

Kamizelki? Warto!

Kamizelki w ostatnim czasie królują na pokazach mody. Różnorodne kroje i fasony pozwalają na ich swobodne połączenie w zależności od tego, jaki look chcemy osiągnąć. Kamizelki świetnie sprawdzą się zarówno w bardziej luźnych stylizacjach, jak i nieco bardziej eleganckich. Stanowią świetny i oryginalny dodatek.
Artykuł został zainspirowany przez sklep Bludshop.com

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *