Mireille Mathieu rozpoczęła trasę wspaniałym koncertem w Bratysławie, wszystkie bilety zostały wyprzedane!

 

14 października odbył się pierwszy z koncertów Mireille Mathieu z planowanej trasy, w ramach której piosenkarka zaśpiewa dla polskiej publiczności aż w trzech miastach.

Publiczność zgromadzona w Incheba Expo w Bratysławie przyjęła francuską gwiazdę bardzo gorąco, śpiewając razem z nią ulubione utwory. Kiedy przyszła pora na piosenki o rodzinie Mireille Mathieu nie potrafiła ukryć łez wzruszenia, niedawno pożegnała na zawsze swoją mamę, która towarzyszyła jej podczas koncertów. Widzowie docenili jej szczerość, po każdej piosence następowały oklaski, po koncercie zgotowano jej owacje na stojąco, a na scenę posypał się deszcz kwiatów. Mireille Mathieu w Bratysławie dała publiczności wiele więcej niż swój wspaniały głos i piękne brzmienie towarzyszącego jej zespołu, oddała kawałek własnej duszy, wdzięk i naturalność. Dlatego fani żegnając ją skandowali „ Mireille przyjedź do nas znowu za rok!”. Wkrótce podobne wzruszenia czekają polskich wielbicieli talentu piosenkarki.

W Polsce pierwszy koncert odbędzie się już 18 października w Hali Stulecia we Wrocławiu. Następne w kolejności są Warszawa, 20 października Hala Torwar i Gdynia, 22 października Hala Gdynia Arena.

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *