Michał Dziengo – 30 lat, sportowiec, trener personalny, model.

magazynkobiet.pl - FullSizeRender 7 e1574244110748 - Michał Dziengo – 30 lat, sportowiec, trener personalny, model.

Instagram: @mdziengo

Wymarzona druga połówka to taka, która…?

magazynkobiet.pl - michal dziengo 012 by Marlena Matuszak 724x1024 - Michał Dziengo – 30 lat, sportowiec, trener personalny, model.

Jest przy mnie i wspiera mnie na dobre i na złe. Wzajemny szacunek i lojalność to dla mnie najważniejsze cechy, których szukałem, wybierając swoją partnerkę życiową. Dzięki temu mam poczucie bezpieczeństwa, radość i motywację do ciągłego rozwoju. Na szczęście pojawiła się już taka w moim życiu.

Nikt o mnie nie wie, że…?

Po nocach robię biżuterię… 🙂 Zaczęło się od jednej bransoletki, którą zrobiłem w prezencie dla swojej dziewczyny. Tak się spodobała, że zaczęły pojawiać się kolejne zamówienia wśród rodziny i znajomych. Teraz robimy biżuterię razem, najczęściej przed snem, kiedy mamy trochę czasu, żeby rozmawiać, planować, śmiać się i coraz lepiej się poznawać. Zachęcam wszystkich do sprawdzenia naszej twórczości na Instagramie – @AM8.store.

magazynkobiet.pl - michal dziengo 009 by Marlena Matuszak 683x1024 - Michał Dziengo – 30 lat, sportowiec, trener personalny, model.

Najbardziej bawi mnie…?

magazynkobiet.pl - michal dziengo 007 by Marlena Matuszak 707x1024 - Michał Dziengo – 30 lat, sportowiec, trener personalny, model.

Rozśmieszanie najbliższych, najczęściej wymyślonymi śmiesznymi historyjkami, w które czasem brnę do tego stopnia, że sam zaczynam w nie wierzyć… Oprócz tego uwielbiam zwierzęta, w szczególności psy, z którymi mam do czynienia na co dzień. Pieski potrafią rozładować każde napięcie i sprawić, że uśmiecham się nawet w gorszych momentach.

Michał Dziengo – 30 lat, sportowiec, trener personalny, model.
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *