Michał Dziengo – 30 lat, sportowiec, trener personalny, model.

Instagram: @mdziengo

Wymarzona druga połówka to taka, która…?

Jest przy mnie i wspiera mnie na dobre i na złe. Wzajemny szacunek i lojalność to dla mnie najważniejsze cechy, których szukałem, wybierając swoją partnerkę życiową. Dzięki temu mam poczucie bezpieczeństwa, radość i motywację do ciągłego rozwoju. Na szczęście pojawiła się już taka w moim życiu.

Nikt o mnie nie wie, że…?

Po nocach robię biżuterię… 🙂 Zaczęło się od jednej bransoletki, którą zrobiłem w prezencie dla swojej dziewczyny. Tak się spodobała, że zaczęły pojawiać się kolejne zamówienia wśród rodziny i znajomych. Teraz robimy biżuterię razem, najczęściej przed snem, kiedy mamy trochę czasu, żeby rozmawiać, planować, śmiać się i coraz lepiej się poznawać. Zachęcam wszystkich do sprawdzenia naszej twórczości na Instagramie – @AM8.store.

Najbardziej bawi mnie…?

Rozśmieszanie najbliższych, najczęściej wymyślonymi śmiesznymi historyjkami, w które czasem brnę do tego stopnia, że sam zaczynam w nie wierzyć… Oprócz tego uwielbiam zwierzęta, w szczególności psy, z którymi mam do czynienia na co dzień. Pieski potrafią rozładować każde napięcie i sprawić, że uśmiecham się nawet w gorszych momentach.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *