„Mężczyzna w mieście” w sklepie męskim DRYFT w Gdyni

Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie „Mężczyzna w mieście”, które odbędzie się 7 kwietnia br. o godzinie 18.00 w sklepie męskim DRYFT w Gdyni.
Dryft to połączenie kilku pasji założyciela, które widać w nowym sklepie dla mężczyzn w centrum Gdyni, tuż pod Kamienną Górą. Otaczający las i morze były jedną z inspiracji na wykreowanie wnętrza sklepu. Kamień na podłodze, połączony jest z litym drewnem widocznym na półkach i stołach, a całość dopełniona jest bałtyckim odcieniem koloru zielonego. Nawiązanie do morza to ukłon w stronę pasji do surfingu właściciela, która widoczna jest w postaci desek wiszących na ścianie, czy produktów, z których część została stworzona przez osoby uprawiające ten sport. Nie jest to jednak sklep tylko dla surferów, gdyż drugą z pasji jest klasyka męska. Główną filozofią było stworzenie sklepu z markami odzieżowymi z Polski i świata, które wyselekcjonowane zostały ze względu na swoją wysoką jakość oraz prawdziwy, ponadczasowy styl. To właśnie brak produktów spełniających te dwie cechy na rodzimym rynku skłoniły twórcę, do wyszukania lub po prostu sprowadzenia znanych wcześniej marek z najlepszych niezależnych sklepów męskich w Berlinie, Londynie czy Amsterdamie. Dryft to alternatywa do szybkich, nieprzemyślanych i często niepotrzebnych zakupów w galeriach handlowych.

Podczas wydarzenia, założyciel – Michał Malinowski – opowie o swoich inspiracjach oraz dostępnych markach, zaprezentuje także najnowszą kolekcję marynarek M.Ceran. Na Gości, czekać będą również porady stylistyczne, męskie metamorfozy wykonywane przez Salon Fryzur Męskich, degustacja whisky, jazz na żywo oraz znacznie więcej!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *