“Metamorfoza Kobiecej Duszy” w hotelu Sopot Marriott Resort & SPA – patronowane.

W minioną niedzielę w hotelu Sopot Marriott Resort & SPA odbyło się wyjątkowe wydarzenie stworzone przez kobiety dla kobiet pt. “Metamorfoza Kobiecej Duszy.” Celem spotkania było podarowanie kobietom odrobiny “świętego spokoju” i zainspirowanie ich do zadbania o siebie wielowymiarowo.
Pomysłodawczyni wydarzenia, terapeutka medycyny naturalnej Agnieszka Fiszer – Kosińska poprowadziła wykład pt. “Twoje zdrowie wg grupy krwi”, przybliżając Paniom koncepcję, że nasza krew zawiera przekaz genetyczny mówiący o odżywianiu i zachowaniach naszych przodków. Znajomość tych predyspozycji pomaga zrozumieć logikę dopasowania odżywiania, stylu życia i suplementacji do grup krwi. Na swoim fanpage inaturalniepl, Agnieszka prowadzi co-czwartkowy live nt. “W zdrowym ciele, zdrowy duch. Spotkania z medycyną naturalną.”

Do projektu zaproszone zostały Marta Cichocka ( joginka, artystka, instruktorka warsztatów rozwojowych, bębniarskich, flow dance i koncertów relaksacyjnych) i Maria Graczyk (psycholożka, artystka, instruktorka warsztatów rozwojowych, bębniarskich, flow dance i koncertów relaksacyjnych), które przeprowadziły wyjątkowo kobiecą yogę yin wraz z zmysłową oprawą muzyczną. To wielowymiarowe doświadczenie miało na celu wprowadzenie kobiet w stan głębokiego relaksu i zachwytu pięknem swojej wewnętrznej mocy. W trakcie rozciągania na poziomie ciała, przewodniczki karmiły dusze uczestniczek i harmonizowały ich umysły wibracjami pieśni i dźwięków mis tybetańskich, gongu, rav vast druma i bębna szamańskiego. Rytmy Kobiet to ich najnowszy projekt.

Jeśli mowa o metamorfozie kobiecej duszy, nie mogło zabraknąć prac sopockiej artystki Anety Bitel, której twórczość inspirowana jest kobietami.
Podczas spotkania prelegentka zaprezentowała swoje prace – mariaże, które przedstawiają obrazy kobiecych dusz oraz opowiedziała o filozofii mariażu i dlaczego dedykowany jest właśnie kobietom. Aby kobiety mogły jeszcze bardziej doświadczyć harmonii ze swoim ciałem i duchem, Aneta przygotowała relaksację przy dźwiękach misy tybetańskiej, w trakcie której każda z kobiet mogła wyruszyć w duchową podróż do Różanego Ogrodu i usłyszeć głos swojej dzikości. Anety poczynania w temacie medytacji i warsztatów dla kobiet znajdziecie na Dzika Dusza – medytacje i warsztaty dla Kobiet

Panie poznały również możliwości relaksu jakie oferuje Mera SPA w Hotelu Marriott.

Fot. Patrycja Skutkiewicz, Ochen Photography.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *