Masz dość wypchanych kieszeni u swojego faceta? Męski portfel slim rozwiąże ten problem!

Bywa i tak, że dla mężczyzn estetyka schodzi na dalszy plan – w portfelu musi być wszystko, co kiedyś może się przydać… włącznie z kartą na siłownie, której nie używa się już od 2 lat, pliku wizytówek biznesowych, kart upominkowych i dziesiątek paragonów, które już zdążyły całkowicie wyblaknąć. Przy pierwszej okazji kupcie swojemu facetowi portfel slim – to nauczy go nosić przy sobie tylko potrzebne rzeczy, a kieszenie od spodni przestaną być sztucznie powypychane. Skórzane, męskie portfele to świetny dodatek do garderoby dla prawdziwego gentlemana.

Praktycznie, wygodnie, estetycznie – cienki portfel to same plusy!

Przejście z wypchanego na cienki portfel może być dla mężczyzny terapią szokową. Przekonująca może okazać się argumentacja o tym, że przecież nie pozbędzie się tych wszystkich „niezbędnych” papierów i kart, a jedynie przełoży je w inne miejsce. A jest gdzie upychać stare paragony i wizytówki – ot, chociażby w męskiej torbie na ramię, w samochodowym schowku lub wracającej do łask męskiej saszetce. Płaski portfel niesie za sobą wiele zalet, w tym jedną oczywistą – nie wypycha kieszeni, psując każdą, nawet najmodniejszą kreację. Portfel slim można nosić zarówno w przedniej, jak i tylnej kieszeni spodni, a nawet w przedniej kieszonce koszuli – jest lekki i nie wadzi.

Minimalistyczny portfel to wizytówka współczesnego gentlemana – prosta linia, ręczny szew, tłoczone logo. To atrybut, który świadczy o klasie faceta – wysyła sygnał, że w codziennym życiu zwraca on uwagę na detale. Cienki portfel (Gentle-man.pl/89-cienki-portfel-meski-slim) jest też zwyczajnie bardziej praktyczny – wystarczy przetestować go w sklepie, barze czy przy bramkach na autostradzie. Mocowanie się z wypchanym portfelem potrafi doprowadzić do szału, a slim jest cieńszy od przeciętnego smartfona.

Portfel męski slim – tym razem rozmiar ma znaczenie w drugą stronę!

Cienki portfel, choć mały, potrafi pomieścić w sobie bardzo wiele. Mowa przede wszystkim o dokumentach i kartach płatniczych – większość portfeli slim jest wymiarowana z myślą o takim przeznaczeniu. Niezbędnik każdego mężczyzny, czyli karty kredytowe, dowód tożsamości, prawo jazdy, kilka banknotów i wizytówek idealnie wypełnią przestrzeń minimalistycznego portfela. Wiele korzystniejszy fason zyskuje on dzięki usunięciu kieszonki na monety. Drobne sprawiają, że skórzany portfel męski staje się ciężki, a z czasem odkształca się, wyciera i dziurawi. Wprowadź ze swoim mężczyzną nowy zwyczaj – odkładajcie drobne pieniądze na jakiś szczytny cel lub wasze małe, wspólne marzenie, np. do skarbonki świnki.


Skórzane portfele ze sklepu Gentle-man.pl – super cienkie, super slim wallet


Płaski portfel to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny z klasą. To jeden z tych części galanterii skórzanej, które niezwykle rzadko kupuje się samemu, lecz zawsze cieszą, gdy dostanie się je od kogoś bliskiego. Klasyczne portfele męskie slim występują zazwyczaj w odcieniach brązu, czerni i szarości. Warto zainwestować w gatunkową skórę – taki portfel posłuży latami, będzie też idealnie komponował się z innymi skórzanymi dodatkami, jak pasek do spodni, zegarek czy zimowe rękawice. Jak widać wyczyszczenie facetowi portfela nie musi rodzić negatywnych skojarzeń.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *