Make-up 2019 – zajrzyj na konsultacje Beauty Art – już w styczniu w Madison

Trendy makijażowe na 2019 rok, porady kosmetyczne, konsultacje w zakresie wizażu i stylizacji – to wszystkie znajdziecie drogie Panie w Galerii Madison na stoisku Beauty Art.

Już w styczniu zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne konsultacje z wizażystkami szkoły Beatu Art, które opowiedzą Paniom o najnowszych trendach makijażowych, wykonają profesjonalne makijaże, dobiorą odpowiednie kosmetyki czy też podpowiedzą jak dobrać odpowiedni make-up do pracy, na rodzinną uroczystość czy wieczorny bankiet.

W świecie Beauty-Art piękno jest domeną każdej kobiety a kosmetyki muszą je tylko odpowiednio podkreślić. Stoisko wizażystek Beauty Art znajdziecie drogie Panie na parterze Galerii Madison, tuż obok salonu Orsay. Na konsultacje nie obowiązują zapisy.

Zapraszamy już 12 i 26 stycznia w godzinach 11:00 – 19:00.

Kolejne terminy sprawdź na www.madison.gda.pl

O Beauty Art

Szkoła „Beauty Art” powstała 27 lat temu. Jest pierwsza placówką w Polsce zajmującą się kształceniem wizażystów i stylistów wizerunku. Od wielu lat współpracuje z czasopismami poświęconymi modzie a także renomowanymi agencjami modelek, tworząc kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie Beauty-Art uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursach The Look of The Year i licznych pokazach mody. Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu. Więcej na: www.beautyart.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *