Lokale usługowe na sprzedaż w Piasecznie

piękny apartament z ogromnym balkonem

Osiedle Bliskie Piaseczno oferuje nie tylko funkcjonalne mieszkania na sprzedaż, ale również gotowe lokale usługowe. Dlaczego lokale mieszczące się przy ul. Tukanów są atrakcyjne dla przedsiębiorców? Lokal usługowy na osiedlu Bliskie Piaseczno – jaki jest potencjał klientów?

Jakie lokale dostępne są na osiedlu Bliskie Piaseczno?

Bliskie Piaseczno jest doskonale skomunikowanym przedmieściem Warszawy wiążącym się z potencjałem obsługi tysięcy mieszkańców. Tylko w odległości 500 metrów od lokali usługowych zamieszkuje 20 000 osób. Dla nich oraz dla mieszkańców samego osiedla park usługowy będzie istotnym punktem w codziennym życiu. Pizzeria, stomatolog, gabinet kosmetyczny, czy też fryzjer to tylko niektóre przykłady usług, które mieszkańcy chcą mieć w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Dzięki zróżnicowanemu metrażowi dostępnych lokali usługowych (55,9 m2 – 96,3 m2) mogą być one wykorzystywane do prowadzenia różnego typu działalności. Jeśli zajdzie taka potrzeba, istnieje również możliwość łączenia pojedynczych lokali.

Lokal usługowy Piaseczno – dobra komunikacja

Pasaż usługowy Bliskie Piaseczno położony jest w niedalekiej odległości od niedawno oddanej drogi szybkiego ruchu S7. Bliskość lotniska Chopina, szybka kolej miejska SKM i szybka komunikacja z Centrum Warszawy to kolejne elementy zwiększające atrakcyjność lokali usługowych.

Gastronomia z zewnętrznymi ogródkami

W ofercie dostępne są również lokale z przygotowaną instalacją do prowadzenia ciężkiej gastronomii. Ważna jest gwarancja lokalizacji ogródków przy lokalach na terenie osiedla wzdłuż ulicy Tukanów. Ogródek oznacza dla usługodawców możliwość generowania większych zysków przez kilka miesięcy w roku. Niewątpliwym atutem będą w tym kontekście również duże witryny i zewnętrzne miejsca parkingowe.

Lokale usługowe w otoczeniu osiedli mieszkaniowych

Znaczenie ulic handlowych w osiedlach mieszkaniowych wzrosło w okresie pandemii. Obecnie, najemcy, również sieciowi, chętnie decydują się na lokowanie działalności w parterach budynków mieszkaniowych. Poza dużym potencjałem klientów, nie bez znaczenia są dla nich niższe stawki czynszowe w porównaniu z tymi obowiązującymi w galeriach handlowych, jak i niższe koszty eksploatacyjne.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *