Letnie okazje

Kochamy zakupy, to nieodzowny element kobiecości i lifestylu. Przecież każda z nas lubi małe i większe przyjemności, na które pozwala sobie podczas wizyty w galerii handlowej. Grunt, by nie zatracić się w nich bez pamięci. To ważne szczególnie teraz, kiedy rozpoczęły się letnie wyprzedaże.

Soczyste kolekcje sezonu SS 2018 kuszą z wystaw od marca. Intensywne kolory i printy skłaniają choćby do przymiarki, ale na zakup często czekamy właśnie do czasu wyprzedaży.

A zatem ogłaszamy – letnie oferty już pojawiają się w sklepach. A jeśli pytacie, czy warto? Odpowiadamy, WARTO! To właśnie ten czas, kiedy można śmiało pomyśleć o markach premium, które mogą zbudować podstawę wielu stylizacji nawet tych całorocznych. W czasie wyprzedaży ważnym adresem nie tylko śledzących trendy fashionistek, ale wszystkich tych, którzy lubią dobrą jakość są galerie handlowe, które specjalizują się w ofercie marek premium i luksusowych.

Przystępne ceny i unikalna oferta pozwolą zapełnić garderobę nie tylko klasykami, które są dają nieskończone możliwości tworzenia stylizacji, ale też gorącymi trendami sezonu. Warto po nie sięgnąć, przecież wakacje ciągle przed nami i okazji do stworzenia „specjalnej na ten wieczór” kreacji na pewno nie zabraknie.
Dobry przegląd marek premium na pewno można znaleźć w gdyńskiej Galerii Klif, która stawia na butiki znanych marek oraz takie, gdzie w ofercie są dostępne metki od Chloe, Kenzo, DKNY czy Rag & Bone. Letnich okazji warto poszukać też w salonach COS, Lidia Kalita, Bohoboco czy Versace, które można znaleźć w ofercie Klifu. Poszukiwanie unikalnych stylizacji w tych butikach na pewno będzie udane, a efekt? Spacerując ulicami miasta każda z nas będzie czuła się wyjątkowo w niepowtarzalnym stroju.

Jak jednak nie dać się zwariować? Truizmem jest mówienie o tym, że podczas wyprzedaży znikają hamulce i wychodzimy z galerii handlowych z dziesiątkami niepotrzebnych rzeczy. Warto jednak przypominać o tym, że z takich okazji korzystać należy, ale z głową i rozmysłem. Ważne, by zrobić przegląd garderoby i wylistować rzeczy, których naprawdę nam brakuje i tych, których zakup odkładamy na „wieczne później”. Dobrze jest wybrać te salony, które naprawdę nas interesują, tak zaplanowany wypad po okazje spowoduje, że najszybciej znajdziemy upragnione rzeczy. Nie zaszkodzi też przejrzeć trendy w magazynach fashion, które podpowiedzą, na co warto postawić w trwającym sezonie. Zatem spacerując alejkami na przykład w Klifu, miejmy w głowie tych kilka zasad i cieszmy się letnimi okazjami. Tymi zaplanowanymi i tymi upolowanymi z wystawy.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *