Lampy do Twojego wnętrza – Venti.

lampyventi wp

Odpowiednio dobrane oświetlenie potrafi wzbogacić wizualnie każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy potrzebne są lampy do domu czy też do obiektu użyteczności publicznej – warto skorzystać z szerokiej oferty firmy Venti. Przedsiębiorstwo Venti działa na rynku jako producent oraz dystrybutor oświetlenia już od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje współpracę zarówno z krajowymi, jak i zagranicznymi odbiorcami. Lampy Venti cieszą się renomą dzięki łączeniu nowoczesnych technologii z niepowtarzalnym designem, w niewygórowanych cenach.

Wszystkie lampy spełniają standardy jakości, natomiast asortyment obejmuje lampy o ponadczasowym, eleganckim stylu, jak i odpowiadające najnowszym trendom w branży. Kolekcje lamp Venti sprzedają się do Czech, na Słowację, Litwę, Łotwę, do Estonii oraz innych krajów, przy czym szczególną popularność zdobyły kryształowe żyrandole Venti. Te wyjątkowe modele mogą zdobić wnętrza mieszkań i domów, ale również restauracji, hoteli, domów weselnych czy obiektów sakralnych.

Oferta Venti obejmuje rzecz jasna nie tylko klasyczne żyrandole, ale też inne typy oświetlenia: lampy wiszące, lampy akrylowe, plafony i plafoniery, kinkiety, lampy stojące i na biurko, a także lampy modelowane. Wszystkie egzemplarze są tak zaprojektowane, by można było używać w nich energooszczędnych żarówek. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza plafoniery LED – z możliwością regulacji nie tylko natężenia, ale i kolorystyki światła. Ogromną zaletą Venti pozostaje fakt, iż oferta stale poszerza się o nowe modele i kolekcje, a kreatywne wykorzystanie najlepszej jakości materiałów znajduje wyraz także w realizacji projektów indywidualnych.

Sprzedaż lamp Venti odbywa się dogodną, internetową drogą, natomiast stała i pełna ekspozycja asortymentu jest otwarta dla Klientów od poniedziałku do piątku, od 8 – 16, w siedzibie firmy w Mazańcowicach, niedaleko Bielska – Białej. Specjaliści z Venti zajmują się nie tylko projektowaniem i sprzedażą, ale też doradzają Klientom w zakresie doboru oświetlenia. Ważnym elementem działalności firmy jest udział w targach i innych eventach – tak w Polsce, jak i za granicą. Venti uczestniczyło już w największych imprezach, takich, jak Międzynarodowe Targi Oświetleniowe w Poznaniu.

Priorytetem marki Venti pozostaje ciągły rozwój, ekspansja na rynki zagraniczne, ale przede wszystkim dostarczanie najwyższej jakości produktów, spełniających, a nawet wyprzedzających oczekiwania Klientów. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które pozwoliło zbudować niezwykle rozległą bazę kontaktów. Warto zapoznać się z ofertą Venti na stronie www.lampyventi.pl

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *